Кілька дієвих народних способів, які вмить зроблять ванну білосніжною

Ванна може сяяти чистотою без спеціальних дорогих засобів з магазину побутової хімії. У цьому вам допоможуть переконатися народні засоби. Які готуються з підручних засобів.

Сантехніка має властивість швидко забруднюватися, а часом ця іржа і мильні розводи відходять дуже складно. Сучасний ринок пропонує безліч засобів з очищення забруднень, але вони коштують не малих грошей, та й ефективність не завжди виправдовує надію.

Пропонуємо вашій увазі кілька дієвих народних способів, які не тільки бюджетні, а й ефективні

Перший спосіб

Найпростіший і нетрудомісткий, для цього готуємо кашку зі звичайного прального порошку з відбілюючим ефектом, води і нашатирного спирту. Знадобиться жменя прального порошку, кілька крапель нашатирю і влити склянку води. Працювати бажано в рукавичках. Рівномірно наносимо засіб на вологу поверхню сантехніки, залишаємо на 15-20 хвилин і протираємо губкою або ганчірочкою. Цим же засобом можна протерти і крани і душову лійку.

Другий спосіб

Теж простий в приготуванні. Беремо шматок господарського мила, натираємо на дрібній тертці, додаємо половину склянки води і ставимо на водяну баню. Суміш повинна перетворитися в кремоподібну масу, далі додаємо сік одного лимона, 3 столові ложки гліцерину і одну столову ложку горілки. Ретельно перемішуємо і наносимо на вологу поверхню сантехніки. Ванна буде змінюватися на очах.