Який блендер вибрати?

У нашому сучасному житті велике місце займає різна побутова техніка. І людина вже не уявляє, як без цього всього можна існувати. Не останнє місце в цьому списку займає блендер, який буде чудовим помічником господині на кухні. Дуже часто жінкам хочеться порадувати своїх рідних смачними і різноманітними стравами, не витрачаючи на їх приготування багато часу. Ось тут вас виручить блендер. І хоча він відноситься до дрібної побутової техніки, його багатофункціональність воістину величезна.

Який блендер вибрати?
З його допомогою вам легко буде зробити фарш, пюре, тісто в напіврідкому стані, збити крем для тортів, приготувати коктейлі, а також подрібнити овочі та інші всілякі продукти харчування. Блендер - це мрія багатьох жінок і для її виконання необхідно дізнатися про них якомога більше.

Три основних види блендера
Перший вид блендера - так званий занурювальний. Він має у своєму складі довгу ручку, на кінці якої є ніж. Він служить для роздрібнення необхідних продуктів. Крім того, додається перелік особлива кришечка, яка вдягається на ніж, з метою не допущення його пошкодження при зберіганні, а також всілякі насадки. Зазвичай це різноманітні збивачки, необхідні в процесі приготування кремів і напіврідкого тесту.

У такого виду блендерів є незручність при приготуванні коктейлів, яка полягає в необхідності одночасно тримати кнопку, і сам прилад при такому виді роботи, що, звичайно, є мінусом даного типу блендера.

Другий тип блендерів - це стаціонарні.Комплект цього приладу включає в себе об'ємну чашу з ножами, що знаходяться на її дні. Чаша зафіксована на основі блендера. Саме завдяки цьому, з допомогою такого пристрою є можливість не тільки мілко різати фрукти, овочі, робити крем, пюре, тісто в рідкому вигляді, але й розколювати лід. Величезною перевагою другого виду блендера є його вміння працювати самостійно без сприяння людини. Великим задоволенням буде і приготування коктейлів, так як у цього блендера є особливий носик, що дозволяє наливати отримані коктейлі прямо в стакани. До негативних характеристик можна віднести громіздкість, а значить і місце, яке він займе, буде великим.

Третій тип блендера - це комбінований. Такий вид зібрав в собі всі позитивні якості двох попередніх видів блендерів, і є по суті бездоганним. Він компактний, не потребує втручання в його роботу людини, здатний приготувати різноманітні страви. Маючи у своєму арсеналі такі відмінні якості, саме він користується найбільшим попитом у більшості жінок.

Якому виробнику віддати перевагу?
У магазинах побутової техніки у продажу є блендери різних виробників. І людина не завжди може відразу вирішити блендер якої фірми їй придбати.

В перших рядах по виробництву найбільш якісних і оптимальних блендерів є компанія Moulinex.

Свою продукцію вони збирають з високоякісних деталей, які проходять обов'язкову перевірку. Блендери даної фірми виходять на прилавок, маючи різну модифікацію. І, як правило, вони багатофункціональні, служать досить тривалий час. Все це впливає на велику популярність блендерів даної марки в усьому світі.

Порадує вас і придбання блендера від фірми Tefal. Придбаний вами прилад даного виробника обов'язково сподобається своїм зовнішнім виглядом, так і в експлуатації він досить хороший. Виробники фірми Tefal постаралися, щоб їх блендер став прекрасною прикрасою на вашій затишній кухні.

Великою повагою користуються блендери марки Philips. Застосовуючи у виробництві різні передові технології, враховуючи побажання покупця, і застосовуючи свій досить багатий досвід, даний виробник добився того, що його товар виглядає презентабельно, красиво і володіє високими технічними характеристиками.

Ніколи не купуйте блендери фірм, які вам невідомі. Такі фірми часто при його виробництві використовують сировину, досить небезпечну для організму людини, що може істотно підірвати ваше здоров'я. А так як гарантійний термін на техніку таких фірм вам ніхто не дасть, то ви ризикуєте найближчим часом залишитися і без блендера, і без грошей, які пішли на його покупку.

Самим вірним вашим рішенням буде придбання блендера відомих фірм. Ви отримаєте задоволення і насолоду при роботі з таким приладом.