Настя Каменських показала будинок на Київщині, в якому живе без Потапа

Останні півроку в Мережі ширяться чутки про те, що зіркове подружжя Потап і Настя Каменських розлучаються. На це вказує багато фактів. Подружжя вже довгий час не з’являються разом на публіці і не публікують спільних фото, а Потап і зовсім зник з інфопростору.

Цікаво, що в спільному будинку Потапа і Насті тепер сусіди бачать лише Каменських, Потап там більше не з’являється.

Будинок зіркового подружжя знаходиться в елітному селищі Романків на Київщині. Це невеликий котеджний комплекс, де живуть лише багатії, адже вартість домів там стартує від 500 тисяч доларів. До прикладу, сусідами Потапа і Насті є відоме медійне подружжя Катя Осадча і Юрій Горбунов.

Будинок Потапа і Каменських виконани в італійському стилі. В інтер’єрі багато дерева, переважають світлі, спокійні тони є камін і розкішна ванна кімната з золотими кранами. На території маєтку є невеличкий будиночок для барбекю, басейн і власний сад з плодовими деревами.

Варто відзначити, що саме котеджне містечко знаходиться під цілодобовою охороною, скрізь розставлені камери відеоспостереження і патрулює охорона.

Нещодавно Настя Каменських у своєму Інстаграм-блозі опублікувала знімок на фоні свого будинку. Співачка була одягнена у спортивний одяг і повідомила, що знову повернулася до пробіжок, повідомляє 1минута.