Як безпечно і правильно очистити нігті від лаку

Про гарні руки і нігті мріє кожна жінка. Якщо ви фарбуєте нігті, то прийде час і вам потрібно буде його стерти. Але чим це зробити? Зараз ринок рясніє різними засобами для зняття лаку: з ацетоном і без його змісту, ароматизовані рідини, і до того ж вибір виробників дуже широкий. Щоб підібрати те, що нам доводиться більше до душі, потрібно розглянути всі варіанти.

Як безпечно і правильно очистити нігті від лаку
Яким засобом можна усунути лак з нігтів?

Вам доведеться вибирати з величезної кількості видів засобів, це можуть бути як звичайні рідини, так і вологі аплікатори, але рано чи пізно вам доведеться все-таки віддати перевагу засобу з ацетоном або без його вмісту.

Фахівці кажуть, що засоби без ацетону більш дбають, вони не так сушать ніготь і містять речовини рослинного походження, які здатні розчиняти лак, а ацетон навпаки - дуже токсичний і шкідливий для нашого здоров'я.

Але якщо розглянути іншу сторону медалі, то ми зрозуміємо, що засоби з вмістом ацетону більш ефективні, саме тому засобом з ацетоном стерти лак набагато легше і швидше.

Зменшуємо кількість стирання лаку з нігтів!

Якщо ми фарбуємо нігті безбарвним лаками, то нам набагато легше очистити нігті. Саме тому можна при цьому застосовувати засіб для цієї процедури без ацетону. А якщо ви любителька яскравих кольорів, то вам потрібен більш ефективний засіб, і він в будь-якому випадку буде містити ацетон.

Чим видаляти лак з нігтів?

Що вам більше до душі? Вата, паперові серветки або синтетичні диски - ви вибираєте те, чим вам зручніше користуватися. Після вати залишаються дрібні ворсинки на нігтях, диски іноді розпадаються в самий відповідальний момент, а серветки рвуться. Як ви помітили, ідеального знаряддя немає, тому кожен вибирає його самостійно. Просто спробуйте кожен засіб, і ви визначитеся, що вам підходить найбільше.

Крім цих засобів ще існують спеціальні аплікатори, які дуже добре просочується рідиною для зняття лаку і легше очищають ніготь. Можливо, цей варіант вам сподобається більше.

Ось ви і визначилися з усіма підручними засобами для зняття лаку і можете приступати до дії.

Інструкція: як усунути лак з нігтів?

Дотримуючись цієї інструкції, ваші нігті не будуть розшаровуватися і псуватися!

Ваші руки повинні бути ретельно вимиті та висушені.
На стіл постеліть рушник або скатертину і поруч покладіть серветки, на випадок, якщо проллєте засіб для зняття лаку (вони сильно пошкоджують меблі). Приготуйте кілька ватних дисків, вони вам знадобляться, якщо виникнуть труднощі зі зняттям яскравих лаків.
Ваше знаряддя для зняття лаку змочіть рідиною.
Прикладіть змочений аплікатор до нігтя. Не потрібно прати лак швидкими хаотичними рухами, просто натисніть і тримайте аплікатор на нігті 30-40 секунд.
Далі, не відриваючи аплікатор від нігтя, ведіть його від початку і до кінця нігтя. Якщо 30-40 секунд виявилося достатньо, тоді ви легко знімете лак одним рухом. Якщо лак ще залишився, тоді повторіть процедуру знову.
Якщо у вас залишився лак по краях нігтя, тоді застосуйте ватні палички. Змочіть в рідині, прикладіть, почекайте і одним рухом зніміть залишки лаку.
Проробіть цю процедуру з кожним нігтем.
Коли ви знімете весь лак, рідину гарненько закрутіть, вимийте руки з милом і змастіть живильним кремом.

А якщо є час, перед фарбуванням зробіть оздоровляючі і зміцнюючі ванночки для нігтів. Наприклад, на склянку теплої води розведіть пів чайної ложки йоду і ложечку солі. Ви витратите всього 15 хвилин, а результат не змусить себе чекати.

Ось ви і готові до нового манікюру!