4 звички, якими жінка знецінює себе

Якщо ти відчуваєш себе спустошеною, страждаєш від втоми або незадоволена собою - перевір, чи не стала ти жертвою однієї з нижчеперелічених звичок, пропонує Pani.Ua.

1. Економія на собі

Як правило, ця звичка поширюється не лише на фінанси, але й час, який ти собі присвячуєш. Це звичка купувати три дешеві речі замість однієї, яка по-справжньому подобається. Це звичка відкладати догляд за собою на потім – тому, що є важливіші справи. Менше сплачувати за житло, задовольняючись кімнатою зі старими радянськими меблями, від яких не відтираються відбитки пальців попередніх господарів. Купувати найдешевші квитки в дорогу, терпляче зносячи будь-який дискомфорт. Погоджуватися з усіма умовами, в які тобі встановлює керівництво на роботі.Причин може бути багато: «мислення злидаря», надмірна економність або нелюбов до себе ще з дитинства, відчуття «я недостойна», «не хочу, щоб на мене витрачали гроші».

2. Правильна поведінка

Бути хорошою дівчинкою - це хвороба. Вчиняти «тому що так правильно», ігноруючи внутрішній дискомфорт - поведінка, яке краде твій час і зумовлює психологічні проблеми. Життя швидкоплинне. Радій та смійся якомога частіше. Встановлюй собі рамки, а потім виходь за них. Іди з місць, де тобі нудно. Не приходь туди, де тебе не люблять та не цінують. Не намагайся допомогти тим, хто не просить про допомогу. Цінуй своє слово, час та присутність.

3. Підлаштування під довколишніх

Є тонка грань між гнучкістю та безхребетністю. І ця грань - твоя власна система цінностей. Якщо у тебе є те, чому ти не зрадиш до кінця життя, - ти ніколи й нікому не дозволиш змусити тебе переступити через себе. Не зривайся з першим дзвінком коханої людини, якщо не доробила щось зі своїх важливих справ. Не кидайся розігрівати вечерю, коли несподівано прийшли гості. Поважай себе. Став свій комфорт вище всього - зрештою, лише такою ти можеш бути корисною іншим.

4. Порівнювання себе з іншими жінками

Ревнощі та заздрість проявляються від нестачі впевненості в собі, від зосередження уваги на своїх «мінусах». Краща протиотрута від цього - думати про свої позитивні якості, про те, що тобі подобається в собі. Пам'ятай: росте те, що ти поливаєш. Будь впевнена у своїй красі, і всі вважатимуть тебе красивою. Висаджуй в саду своєї підсвідомості найкрасивіші квіти, і ти навчишся захоплюватися красою інших людей. Бажай всім щастя, радій різноманітності світу. Наступного разу, коли тобі знову захочеться порівняти себе з кимось, зроби глибокий вдих та скажи: «Я жінка. Я джерело енергії. Я обираю любити себе». І рухайся далі, не втрачай дорогоцінних хвилин свого життя. Вони неоціненні.