11 правил для кожної жінки

Жінки століттями передавали з покоління в покоління знання. Адже та, що володіла цими секретами, могла перетворити своє життя і життя свого чоловіка в справжній рай. Ось кілька правил, яких дотримуються щасливі і красиві жінки.

11 правил для кожної  жінки
Доглядати за собою: бути акуратною, охайною й приємно пахнути.

Бути постійною: не змінювати партнерів як рукавички. Справжні чоловіки ніколи не звернуть увагу на легкодоступних дівиць.

Виконувати жіночу роботу: жінка повинна вміти готувати, прати, шити, доглядати за дітьми і т. д., тим самим вона створює в будинку затишок, чого так бажають чоловіки.

Позбавлення від шкідливих звичок: жінка, яка п'є, курить, лається матом, багато їсть і т.д. не тільки губить своє фізичне здоров'я, але й втрачає свою природну привабливість в очах інших людей.

Вміти позбуватися від стресу: образа, гнів, заздрість, ненависть, агресивність, страх, ревнощі і т.д. - піддають наше фізичне і психічне здоров'я негативним атакам, які, накопичуючись, проявляються у вигляді різних захворювань.

Прийняти свою жіночу природу: природа жінки полягає в тому, щоб гармонізувати навколо себе світ, якщо не весь, то в сімейних відносинах - однозначно. Жінка повинна розуміти, що глава сім'ї - чоловік, і в жодному разі не брати на себе невластиві їй обов'язки. Жінка народжена дарувати любов і приймати любов, підтримувати і надихати чоловіка й дітей, допомагати порадою, виявляючи повагу. Бути жіночною, м'якою. Бути надійним другом для кожного члена сім'ї.

Любити не тільки серцем, але і розумом: багато жінок, закохуючись не в тих чоловіків, наївно вважають, що ті зміняться. Це далеко не так. У більшості випадків жінки розчаровуються, збирають образу і шкодують про витрачені сили, а чоловіки починають бачити в жінках буркотливих і зарозумілих відьом. Так і руйнується кохання. Завжди треба дивитися на майбутнє: чи підходить ця людина на роль чоловіка, чи можна прожити з ним все життя, без бажання змінити його характер, звички і т. д. Закоханість рано чи пізно піде, що ж тоді залишиться?..

Дуже серйозно підійти до питання про заміжжя: найголовніше жіноче завдання - правильно вийти заміж, тому що від цього залежить не тільки її щастя, а й щастя чоловіка і майбутніх дітей.

Прагнення зберегти сім'ю: жінка - серце сім'ї, дуже важливо вносити в будинок гармонію на 100%, бути берегинею вогнища.

Отримувати благості цього світу: якщо жінка - богиня, значить вона повинна жити, як богиня, але не треба це плутати з нахабством, пафосом і жадібністю. Богиня - це та, яка живе, дотримуючись своєї істинної природи, саме така жінка заслуговує благості і поваги і має повне право отримувати подарунки, повагу, увагу і все, що приносить їй щастя.

Вміти бути щасливою незалежно від ситуації: Жінка, та й чоловік теж, повинні вміти відпускати, прощати і не звертати увагу на погане. Уміння радіти дрібницям і бути щасливими тут і зараз - це запорука успіху, здоров'я і радості