Найнебезпечніші типи чоловіків в Інтернеті, на яких не варто витрачати свій час

З якими чоловіками краще уникати спілкування в Мережі.

Негативні і токсичні чоловіки легко помітні не тільки в реальному житті, але і при спілкуванні в Інтернеті. Експерти в області психології розповіли про 4 небезпечних типи чоловіків в інтернеті, яких варто відшивати.

Звичайний і нічим не виділяється

Це один з найнебезпечніших типів чоловіків в мережі, оскільки його слова про те, що він звичайний і простий можна трактувати як «невпевнений в собі і закомплексований». Швидше за все, відносини і листування з таким будуть вкрай нудними. Часто буває так, що такий чоловік вважає всіх навколо неправильними, а себе підносить як мученика. Такий вам точно не потрібен.

Уважний, але не потрібний

Він прочитав всю вашу анкету і кидає захоплені фрази: «ми так схожі», «ти просто неймовірна», «я теж бував там-то» або «я теж вміють те і це». Обов'язково відкрийте його анкету на цьому сайті знайомств або сторінку в соціальній мережі, щоб подивитися, що він представляє з себе сам. Якщо там немає ніякої інформації про себе або її мало, значить, він нудний і, швидше за все, бреше. Він думає, що зробить вам комплімент або покаже своє захоплення, і ви розтанете і закохаєтеся в нього без пам'яті.

Багатий і тільки

Якщо ви бачите в соціальних мережах або на сайті знайомств чоловіка, у якого в анкеті тільки згадки про те, який він багатий, а на фото він тільки в дорогих ресторанах і в шикарних автомобілях, то знайте, що за його багатством немає абсолютно нічого. Якщо ви мрієте про те, що хто зробить ваше життя краще, то шукайте того чоловіка, який не кричить про свій статус. В такому разі ви, швидше за все, не розчаруєтеся.

Геній

Він намагається вразити вас своїм неймовірним словниковим запасом, знаннями в області музики, науки. Така ситуація схожа на ту, про яку сказано вище. У нього просто більше немає ніяких плюсів. Він начитаний, але йому нічого запропонувати жінці. Це навіть гірше, ніж багатий і не потрібний, тому що з багатим хоч про гроші думати не доведеться, а подібні псевдогенії — це ті, хто відчайдушно намагається виділитися із загальної маси хоч чимось.