8 способів показати чоловікові, що ви його цінуєте

Сьогодні хочемо дати вам кілька порад про те, як сказати чоловікові, що він особливий.

Заведено вважати, що чоловіки мають бути сильними, самодостатніми і міцними духом, інформує Ukr.Media.

Навіщо ж їх хвалити і говорити, що цінуєш?

Адже це чоловік має бути романтиком, який носить свою кохану на руках. А її доля — приймати цю турботу. Ось така точка зору побутує в масах.

Але ж відносини — це вулиця з двостороннім рухом. Тому для їх вдосконалення потрібна командна робота.

8 порад, які допоможуть підбадьорити свого чоловіка і підняти відносини на новий рівень

У більшості випадків чоловіки знають, як виконувати свою частину роботи — говорити жінкам компліменти деякі вміють мало не з пелюшок.

А ось у другій половині команди досить часто спостерігається повне нерозуміння щодо того, як показати чоловікові, що його цінують.

Наступні 8 порад завжди допоможуть тобі підбадьорити свого чоловіка і підняти відносини на новий рівень.

Роби йому компліменти

Багатьох жінок ця порада може здивувати, адже зазвичай компліменти роблять їм, а не вони.

Але чоловікам також приємно усвідомлювати, що Ви (жінки) захоплюєтеся якимись їх якостями, вміннями, вчинками і т.д. тому не лінуйся зайвий раз сказати, який він мужній, які смачні шашлики вміє робити і наскільки тонке у нього почуття гумору.

Це найкращий спосіб підбадьорити свого чоловіка в часи, коли йому сумно (так, в принципі, і в будь-який інший час).

Частіше проси у нього ради

Жінки часто розповідають про свої проблеми чоловікам не тому, що хочуть їх вирішити, а просто тому, що їм потрібен слухач.

Проте, знаходити рішення — один з основних чоловічих інстинктів.

Тому, якщо хочеш, наприклад, підняти настрій чоловікові, запитай у нього поради. Це дозволить йому відчувати себе корисним, потрібним і навіть необхідним.

У такі моменти його его роздувається, як повітряна куля і він відчуває, наскільки сильно твоє життя залежить від нього.

Носи одяг, який йому подобається

Упевнені, ти вже неодноразово чула про те, що чоловіки люблять очима.

Але просто добре виглядати недостатньо.

Якщо чоловік побачить тебе в сукні, яку ти не дуже любиш, але знаєш, що вона подобається йому, він зрозуміє, що ти прикладаєш всі можливі зусилля, щоб добре виглядати спеціально для нього.

Приділяй йому безроздільну увагу

Ми знаємо про те, що ти цілком можеш одночасно листуватися з друзями в соц. мережах, фарбувати нігті, говорити телефоном і дивитися з коханим ваш улюблений серіал. Але більшість чоловіків не знають або не вірять в те, що жінки — істоти мультизадачні.

Тому цілком звичайною є ситуація, коли чоловік скаржиться, що ти розпорошуєш свою увагу на купу справ, замість того, щоб присвятити себе повністю тому, чим ви займаєтеся удвох. У цьому плані дорослі чоловіки гірше маленьких дітей. Їм потрібна жіноча увага цілком і повністю. Ніякого суміщення!

Тому один з кращих способів показати чоловікові, що його цінують — повністю зосередитися на ньому під час спілкування і будь-яких інших спільних занять.

Будь тією, кому можна довіритися

Більшість чоловіків не любить показувати свої емоції, створюючи сильний і неупереджений образ. Але, як відомо, тримати емоції в собі — це погано. І якщо чоловік закривається, значить він не відчуває себе поруч з тобою настільки комфортно, щоб довіритися і розповісти, що його турбує.

Будь щирою. Говори, що довіряєш йому. Роби все можливе, щоб він зважився розкритися емоційно перед тобою.

Будь ласкава з ним

Це настільки ж просто, наскільки часто про це забувають.

Маленькі речі, які здаються незначними, такі як рука в руці, твоя голова у нього на плечі або довгі обійми, здатні сказати багато про що. Але у першу чергу, це спосіб показати чоловікові, що його цінують, що поруч з ним ти відчуваєш себе захищеною. Також це зайвий раз підкреслює твої почуття до нього.

Покажи, що він є твоїм пріоритетом

У всіх нас є робота, хобі, родичі та друзі. І, звичайно ж, на все це потрібен час. Переконайся в тому, що йому ти приділяєш достатньо цього цінного ресурсу. Адже час — це найважливіший подарунок, який можна дати кому-небудь.

Говори, що цінуєш його

Іноді краще безпосередньо сказати чоловікові, що він особливий і займає важливе місце у твоєму житті, ніж намагатися повідомити йому те ж саме за допомогою будь-яких дій або натяків, які, до речі, далеко не всі здатні зрозуміти.

Можеш приступати прямо зараз

Описані способи показати чоловікові, що його цінують, не вимагають будь-якої попередньої підготовки з твого боку. Звичайно ж, крім наявності бажання сказати чоловікові, що він особливий.

Про що ми там говорили? Компліменти, поради, увага, ласка, розстановка пріоритетів — все це досить просто. Тому можеш починати діяти прямо зараз.