Секрет красивого волосся японок: 3 головні правила

Жительки Країни вранішнього сонця відомі своєю густою і блискучою шевелюрою. За словами фахівців, секрет красивого волосся японок криється в трьох правилах, яких воно дотримується протягом усього життя.

Живлення

Відомо, що основу щоденного раціону азіаток становлять морепродукти, багаті на різні мікроелементи. Наприклад, у рибі багато незамінних жирних кислот, які відповідають за нормалізацію ліпідного шару волосся та зменшують подразнення шкіри голови, розповіла трихолог Олена Доброгорська. Крім того, раціон японської дівчини доповнюють соя, овочі, фрукти та зелений чай, багатий на антиоксиданти. Всі ці продукти живлять волосся зсередини, надаючи їм додаткову силу.

Косметика

Японія є одним із лідерів інновацій у галузі косметики та медицини. За словами Доброгорської, майже кожен азіатський косметичний бренд може похвалитися натуральним складом та відсутністю сульфатів. Відомо, що безсульфатний шампунь погано милується, тому для вирішення цієї проблеми японці створили ще один корисний атрибут – масажну гумову щітку. Вона розподіляє шампунь по шкірі голови та стимулює кровообіг, який активізує ріст волосся.

Традиції

Звичай доглядати волосся за допомогою олії квіток камелії японці передають з покоління в покоління. Така олія містить олеїнову кислоту, яка проникає в структуру волосся, розгладжує їх і надає об’єму. Трихологи радять використовувати масло гарячим:

  • нагріти чайну ложку олії камелії та нанести на кінчики волосся або по всій довжині;
  • помасажувати та залишити на 20–25 хвилин;
  • промити голову шампунем.