Що робити з чайними пакетиками: способи повторного використання

Для чого він ще може згодитися? А ось для чого:

Позбавити руки від неприємного запаху

Чайні пакетики допоможуть впоратися з запахом риби, цибулі, часнику. Потрібно протерти ними руки після готування і неприємний запах зникне.

Використовувати, як склоочисник

Вдруге заварений чай добре справляється з забрудненнями на скляних і дзеркальних поверхнях. Потрібно розпилити розчин і витерти його насухо ганчіркою без ворсу.

Позбавити м'ясо від жорсткості

Жорстке м'ясо врятує маринад з неміцного чаю, до якого можна додати воду або вино. Залиш продукт маринуватися на кілька годин. Чай зробить м'ясо ніжним і додасть йому вишуканий смак і аромат.

Позбутися від бородавок

Як використовувати чайні пакетики в такому випадку? Тут знадобляться використані із зеленим чаєм. Приклади такий охолоджений компрес до бородавки на 15 хвилин, потім поміняй пакетик і потримай ще 15-20 хвилин. Повторюй процедуру кілька днів. Скоро бородавка почорніє і відвалиться.

Очистити дерев'яні поверхні

Повторно заварений чай можна використовувати для чищення та полірування меблів та підлоги. Він видаляє давній бруд, додає поверхні блиск і навіть робить подряпини менш помітними.

Позбутися домашніх шкідників

Миші, павуки та інші комахи не люблять запах чаю. Розклади використані чайні пакетики в місцях їх проживання, і шкідники покинуть будинок.

Подбати про рослини

Чай дуже корисний для кімнатних і садових рослин. Слабкий чайний розчин захищає від грибкових інфекцій, а висушений чай служить азотним добривом. Крім того, старі чайні пакетики можна використовувати в якості дренажу для квіткових горщиків: поклади кілька штук на дно, і земля не буде висипатися, а вода зможе вільно витікати.

Источник: Stravy.net