8 модних порад для невисоких жінок: деталі образу, які зроблять вище

Дівчатам маленького зросту часто буває складно знайти відповідний одяг. Прості поради щодо вибору одягу та складання образів, які дозволить виглядати вище без підборів.

Що носити невисоким жінкам?

Носіть сорочку заправленою в штани або спідницю. Це зробить вашу талію більш виразною, а ноги будуть здаватися довшими.

Уникайте широких ременів. Це візуально укорочує зріст і робить талію ширшою. Вибирайте вузьку модель ремінця, яка подовжує і створює виразну талію.

Мініатюрним жінкам не рекомендується носити пальто оверсайз або довгого фасону. Вони вкорочують ваші ноги і не роблять нічого красивого для вашого силуету. Вибирайте маленькі і короткі куртки вище стегон.

Великі сумки виглядають недоречно і громіздкими, якщо їх носить невисока дівчина. Щоб образ виглядав гармонійно, вибирайте маленькі сумки або рюкзаки, бажано без візерунків.

Довгі кардигани зручні і дозволяють виглядати вище без підборів. Ви створюєте довгу безперервну вертикальну лінію. Вибирайте простий кардиган без яскравих мотивів і великих кишень.

Коли маленькі жінки носять довгі сукні широкого фасону, з великою кількістю тканини, їх ноги стають ще коротшими. А ось сукні із завищеною талією ідеально підходять для маленької фігури.

В образі краще уникати сильно контрастуючих один з одним кольорів. Це візуально вкорочує вашу фігуру вдвічі і тільки підкреслює маленький зріст. Вибирайте поєднання кольорів, близькі один до одного по відтінку. І поєднуйте колір взуття з одягом, щоб виглядати вище.

Довгі штани зроблять ваші ноги вищими через додаткову тканину. Хочете виглядати ще вище? Тоді поєднуйте брюки із завищеною талією з коротким топом. Але будьте обережні: носіть укорочений топ тільки з високими брюками або спідницею, тому що часи, коли кроп-топ поєднували з низькими джинсами, пройшли!

Джерело: Joy-pup