Тенденції літніх зачісок 2021: 5 обов’язкових трендів

Ми йдемо назустріч літу, і для багатьох дівчат настала пора для стрижки або нових укладок волосся.

Експерти joy-pup.com ретельно вивчили і проаналізували свіжі тенденції перукарського мистецтва з модних подіумів. Використовуйте ці освіжаючі тренди як джерело натхнення для наступного відвідування перукарні.

1. Чубчик-шторка

Чубчик на дві сторони в списку трендів літніх зачісок на літо 2021 року. Він зменшує овал обличчя і може бути як коротким, так і довгим. Чубчик-шторка може бути градуйованим, подовженим, хвилястим, масивним, розпатланим або ідеально гладким. Якщо ви хочете зробити свіжу стрижку, але не бажаєте кардинально змінюватися – залиште чубчик без змін. Укладати в домашніх умовах його досить легко – розділіть чубчик проділом на дві рівні частини, зачешіть по різні сторони обличчя, зафіксуйте.

2. Середня довжина волосся

Влітку 2021 є правило – чим коротше, тим краще. Модне рік тому довге волосся, завите хвилями, поступилося місцем дівочим зачіскам. Подовжені каре, боб з довжиною до плечей, розпущене або заплетене в пучок – хіт сезону. Волосся до плечей або трохи вище не тільки змушують вас виглядати молодо, але і надають ефектності вашій стрижці і густоті волоссю. Влітку зачіска не повинна бути ідеально укладена. Після миття нанесіть трохи пінки або лаку і висушіть без застосування фена.

3. Пробір

Зачіски та стрижки з класичним рівним проділом посередині виглядають елегантно. Не менш актуальний варіант з боковим проділом. Втілити цей тренд максимально просто: зберіть волосся в низький хвіст або зробіть проділ на розпущеному і трохи хвилястому волоссі. Чітка симетрія пом’якшується легкою недбалістю.

4. Хустка у волоссі

Тренд з дев’яностих знову повернувся. Підберіть вузькою хусткою половину волосся або обверніть нею високий пучок. Також його можна носити у вигляді пов’язки на голову на розпущене волосся.

5. Каштановий відтінок волосся

Хоча в спекотні місяці ми часто раптово прагнемо до блонду, цього літа модний каштановий колір волосся, без відблисків і мелірування. Просто однотонний коричнево-шоколадний колір, який виглядає дуже шикарно влітку 2021.