Тренди весни: топ-5 стрижок сезону

Весна — найкращий час для того, щоб змінити імідж і випробувати на собі нові стрижки. У новому сезоні в моді зачіски різних стилів — від текстурних каре до довгого волосся, що обрамляє обличчя. Обирай стрижку, яка ідеально підійде під твою форму обличчя.

Тренди весни: топ-5 стрижок сезону
Подовжене піксі

Піксі все ще залишається однією з найбільш модних стрижок. Така зачіска підійде тільки дуже сміливим дівчатам, таким як Лілі Коллінз. Волосся коротке ззаду і довге спереду виглядає не так різко як зачіска з поголеними скронями. Подовжене піксі більш класичний і набагато жіночніший варіант короткої стрижки. Волосся такої довжини можна залишити рівними і прибрати в бічний проділ (як робить Ріта Ора) або завити і зробити недбалу укладку, можна укласти їх назад за допомогою гелю, загалом, багато варіантів.
Тренди весни: топ-5 стрижок сезону


Текстурований боб

Ця зачіска жіночна і зухвала одночасно. Така довжина відкриває шию і плечі, вона інтригує, тому що має рвану недбалу текстуру. Ця стрижка ідеально підходить тим, хто хоче змінити імідж, але не готовий зробити піксі.
Тренди весни: топ-5 стрижок сезону


Асиметричний боб

Для тих, хто втомився від недбалих текстурованих зачісок, ідеально підійде асиметричний подовжений боб, як у Марго Роббі. Ідеальна укладка для такої стрижки — рівне волосся, прибране в бічний проділ. Довжина до середини шиї вигідно підкреслює жіночний силует.
Тренди весни: топ-5 стрижок сезону


Французький чубчик

Зачіска в стилі Джейн Біркін вже багато років залишається улюбленою стрижкою франзуженок. На думку Алекси Чанг, для якої Біркін — ікона стилю, такий чубчик підходить всім жінкам. Він вигідно підкреслює риси обличчя і обрамляє його.
Тренди весни: топ-5 стрижок сезону


Подовжений текстурований боб

І знову текстурований боб — тренд сезону. Якщо хочеш, щоб твоє волосся виглядало так, ніби ти щойно вивалилася з ліжка, ця зачіска саме для тебе. Вона відмінно підходить як молодим дівчатам (таким як Дженніфер Лоуренс та Роузі Хантінгтон-Уайтл), так і жінкам за 40 (як Наомі Уоттс).
Тренди весни: топ-5 стрижок сезону