У яких випадках подарунок від чоловіка краще не приймати

У яких випадках подарунок від чоловіка краще не приймати. Важливо розуміти, який саме сенс був у нього вкладений.

Здавалося б, мало що може зрівнятися з хорошим подарунком. Однак, іноді подарунки можуть нашкодити відносинам. У таких ситуаціях навіть не стільки значимий вибір самого презенту, скільки ступінь близькості з дарувальником і привід для вручення. І тому жінки досить часто сумніваються, чи варто приймати подарунок від чоловіка. Нижче ви знайдете 5 ситуацій, у яких слід утриматися від хвилинної слабкості, інформує Ukr.Media.

Після сварки це може бути спробою відкупитися

Для деяких жінок отримувати подарунки після сварок — звична справа. Зручно: затіваєте скандал, а чоловік потім "вибачається" квітами або сережками, залежно від масштабу сварки. Але слід замислитися, як така практика вплине на відносини. Адже чоловік з часом почне вважати, що за всі свої помилки він може ніяк не відповідати, а просто купити собі прощення. А жінці такий подарунок буде нагадувати про минулі образи.

"Один раз чоловік на мене голос підвищив, я образилася, він приніс букет троянд у якості вибачення. Сварка ніби закінчилася, але мене тиждень дратував цей букет як нагадування про сварку, а викинути незручно. Я б не хотіла, щоб за серйозну образу мені подарували якусь річ, це жахливо — все життя пам'ятати обставини її отримання", — поділилася історією учасниця форуму.

Коли не впевнені, що це щирий подарунок — за нього можуть змусити розплатитися

На що розраховує чоловік, коли купує для жінки щось дороге? Навряд чи хтось відповість на це питання безпосередньо. Звичайно, чоловік може подарувати презент і сказати, що це від чистого серця. Але його слова нічого не гарантують. Ба більше, прийняття подарунка він може розцінити як згоду на довгострокові відносини або навіть інтим.

Особливо це стосується дорогих сюрпризів: відпочинок на морі, ювелірні прикраси, техніка.

"Деякі люди, роблячи надмірно дорогі подарунки, мовби демонструють вам свій статус. Або нагадують вам про те, де ваше місце, а де — їхнє. Іноді вони навіть не знімають цінник", — розповідає психолог.

Тому, приймаючи дорогий подарунок від малознайомого чоловіка, жінці варто подумати. Деякі залицяльники можуть вирішити, що після такого жесту вони вже володіють жінкою.

Коли жінка заміжня, але часто приймає подарунки від інших чоловіків — це може стати приводом для сімейної сварки

Тут не йдеться про дбайливих колег, які дарують щось виключно у свята. Або про презенти, зроблені на пам'ятні дати або урочистості. Але якщо чоловік "з боку" робить заміжній дівчині сюрпризи, то варто насторожитися і все обміркувати.

Прийняти подарунок в цьому випадку — як мінімум, дати помилкову надію дарує, а як максимум — показати неповагу до власного чоловіка і забезпечити скандал вдома.

"Якщо дівчина приймає подарунки від чоловіків, вона дає привід йому думати про те, що він їй, як мінімум, симпатичний і вона не проти поспілкуватися ще. Я б теж не зрозумів, якби моїй дівчині квіти подарував якийсь якийсь чоловік, якщо тільки це не колега і це не 8 березня", — ділиться думкою учасник форуму.

Коли відомо, що подарунок призначався іншій — у жінки може з'явитися відчуття, що її не цінують

Досить часто можна зустріти історії про те, як чоловіки передарують своїм коханим прикраси, шуби та інші подарунки, які призначалися колишнім. Хтось знизить плечима, не розуміючи, що тут поганого. Але ці подарунки були обрані під смаки і бажання іншої — вони служать нагадуванням про старі відносини. Якщо жінка дізнається, хто до неї носив ці подарунки, вона навряд чи оцінить такий жест.

"Мій чоловік був одружений, і за пару місяців перед розлученням купив своїй колишній дружині сережки і кільце. Через пів року після розлучення ми познайомилися і ще через пів року він зробив мені пропозицію з тим самим кільцем. А після самого весілля вручив ті самі сережки. Зараз минув майже рік після весілля, я втратила одну сережку і залізла на пошту до чоловіка подивитися артикул (замовити нові, поки не помітив). На пошті повідомлення про замовлення, зроблене перед їх спільною відпусткою два роки тому. З одного боку, я носила це до весілля, а з іншого — пам'ятні, значущі речі стали мені чужими", — поділилася своєю ситуацією учасниця форуму.

Якщо чоловік звик дорікати подарунками — з'явиться додатковий привід для його претензій

У теорії подарунок передбачає безоплатність, але на практиці все буває інакше. Деякі чоловіки ведуть підрахунок своїх презентів, порівнюють цінність подарунків на 19 листопада і 8 березня. Якщо чоловік при нагоді намагається нагадати, скільки коштів він "вклав" у жінку, то слід замислитися над тим, щоб більше нічого не приймати від такого чоловіка.

"Зустрічалася з хлопцем 1,5 роки, зараз лаємося часто через дрібниці. Сьогодні почула, що вся сім'я вважає, що він мене надто вже балує, а мені все мало і мало, за його словами, я купаюся у квітах і в подарунках, і цього не помічаю. Хоча насправді подарунки тільки у свята, квіти теж тільки на честь чогось", — розповіла учасниця форуму, яка вирішила розлучитися з таким залицяльником.

Подарунок — це щиросердний прояв симпатії і турботи. На жаль, іноді його дарують не від чистого серця, а з інших причин. За презентом може ховатися користь, відкуп і навіть бажання здаватися краще. Тоді жінці важливо зрозуміти, який саме сенс був у нього вкладений. Можливо, краще відмовити собі в хвилинній слабкості, але зберегти обличчя і опинитися у виграші в довгостроковій перспективі.