Як цукор впливає на старіння шкіри

Зловживання солодким шкодить не тільки фігурі, даруючи нам зайві кілограми, але і прискорює процес старіння. Вчені довели, що цукор руйнує колаген в шкірі, тим самим, приводячи до знебарвлення, втрати пружності і утворення глибоких зморшок.

Як цукор впливає на старіння шкіри
Як зберегти шкіру?

Щоб запобігти процесу глікірування, варто дотримуватися кількох правил:

Привчіть себе не додавати цукор в чай, каву та інші напої

Підсолоджування напоїв не помітно оку, проте є великим джерелом цукру. Протягом дня кожен з нас випиває мінімум 4 чашки чаю або кави, а з ними в організм потрапляє 10-12 ложок цукру. І це - тільки чай. А норма цукру для дорослої людини складає 8 чайних ложок. При цьому варто враховувати, що цукор є у фруктах, соках і інших продуктах, які здаються несолодкими на смак.

Цікаво: щоб визначити, скільки глюкози буде в крові після вживання тих чи інших продуктів, можна подивитися їх глікемічний індекс.

Обмежте вживання солодощів

Ніхто не каже, що від солодощів потрібно відмовитися - ні. Варто просто обмежити їх споживання. Балуйте себе чимось смачненьким раз на 2-3 дні, і цукор не стане смертю Вашої молодості.

Вживайте вітаміни групи В

Доведено, що вітаміни В1 і В6 зупиняють процес пошкодження білка. Регулярно вживайте ці вітаміни курсами.

Користуйтеся засобами з spf

Процес глікірування прискорюється при незахищеному контакті шкіри з сонцем. Завжди, коли Ви виходите на вулицю в теплу пору року - наносьте крем з spf.

Примітно: глікірування впливає не тільки на старіння шкіри, але і сприяє утворенню целюліту.