Російська модель розміру плюс: а я і не соромлюся! (фото)

Таким знімкам позаздрить сама Кім Кардашян. Російська модель Марина Булаткіна оголила свої принади для проекту CURVES - Art Photography Book («Вигини - книга про художні фотографії»). І подивитися є на що. 109-80-115 - саме такі параметри видає сантиметр, обхоплюючи нестандартні форми моделі.

Російська модель розміру плюс: а я і не соромлюся! (фото)
- А я і не соромлюся! - пишається Марина, позуючи перед фотографами.

Взагалі-то дівчина повинна була стати соціологом, тільки доля завела росіянку на подіум в чужу країну. Марина народилася в сім'ї вчених в Новосибірську, там же навчалася в НГУ, але одна поїздка по обміну в Америку круто змінила її життя.

За океаном сибірячка вийшла заміж і замість цифр і розрахунків поринула у світ софітів і гламуру, ставши моделлю plus size.

Пишні форми в США зараз як раз требувані. Одна з останніх робіт - зйомка для книги фотографа Вікторії Джанашвілі про дівчат з різними типами фігур.

«Це книга про красу жінок всіх форм і розмірів. Про впевненість у собі», - говорить анотація.

Вікторія бачить індивідуальність у кожній жінці, незалежно від того, модель вона чи ні, і вміє правильно піднести красу - від 38-го до 56-го розміру. Фотокнига являє собою арт-колекції її робіт, - розповідає про проект Марина Булаткіна. - Ми часто себе недооцінюємо, і, на мій погляд, її роботи - це відмінний приклад того, як можна і потрібно бачити свою красу. Жінка повинна любити себе в будь-якому розмірі, такою, якою її створила природа. Вдосконалюватися, бути кращою версією самої себе і обов'язково посміхатися своєму відображенню в дзеркалі.

Внутрішня енергія і те, наскільки позитивно ми самі себе відчуваємо, - це те, що в нас бачать оточуючі, а не цифри, сантиметри і кілограми.

На відверту зйомку Марина зважилася не відразу. Особливо переживала, що скажуть рідні. Раптом батьки засудять?

- Мене давно вмовляли знятися оголеною - я завжди відмовлялася. Але на участь у виданні книги не могла не погодитися - це важливий проект для всіх, тим більше, що команда була приголомшлива: візажист і боді-арт нам робила Дурасова Анастасія, а зі мною в парі працювала топ-модель Деніз Бідо, - згадує зйомки Марина. - Мене заспокоювала думка, що в кожному кадрі на нас щось було, хоча б фарба.

«Результат виявився відмінним, навіть мої батьки, вчені, підтримали, сказали, що дуже пишаються мною. Моя мама завжди була для мене прикладом оптимізму і любові до себе і до життя!»

Російська модель розміру плюс: а я і не соромлюся! (фото)
Російська модель розміру плюс: а я і не соромлюся! (фото)