Лікування всіх видів залежностей в Центрі Здорової Молоді

 

У будь-якій державі молодь – це окраса нації, її надія та майбутнє. Тому дуже гірко спостерігати, як деякі юнаки та дівчата в буквальному сенсі гроблять своє життя на алкоголь, наркотики, куріння та ігроманію. Такі представники соціуму не мають ніякої користі ні для себе, ні для інших. Вони не зможуть народити у майбутньому нормальних здорових дітей. А якщо і спроможуться на таке, то не зможуть дати своїм нащадкам правильного виховання. В такому випадку вся надія лише на родичів залежних. Вони повинні терміново звернутися за допомогою до Центру Здорової Молоді у Хмельницькому. Цей центр є філіалом Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, а відтак перейняв найліпші, найсучасніші методи попередження, лікування від залежностей та реабілітації, ресоціалізації колишніх пацієнтів.

Лікування від алкоголізму

Алкоголізм – типова проблема дорослішання. Молоді люди, не маючи достатніх навиків соціальної адаптації, зловживають алкоголем на очах у своїх однолітків. По суті девіантна поведінка стає для них мірилом «крутості», упевненості у своїх силах. Звичайно батьки та інші родичі починають звертатися за лікуванням алкоголізму у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-alkoholizmu.html.

Радимо вам звернутися в Центр Здорової Молоді у Хмельницькому – тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які швидко виведуть хворого з його абстинентного стану. Виведення із запою здійснюється за допомогою крапельниці. Внутрішньовенно хворому вводять призначені лікарем препарати. Після цього з особистістю хворого починають працювати вже психологи та психотерапевти. Мета їх роботи – виявити причини зловживання алкоголем, спонукати до нормального, здорового життя без залежності. Причина, яка змусила молоду людину «взятися за чарку», одночасно є ключем для лікування. Наприклад, одні можуть почати пити, бо не мають належної підтримки оточуючих, інші відчувають булінг з боку оточуючих. Треті просто хочуть почуватися вільніше в компанії своїх однолітків. Психологи знають, як працювати з подібними проблемами. Усунувши їх, у юнака або дівчини більше банально не буде причин, щоб продовжувати пити.

Лікування наркоманії

Наркоманія в основному виникає по тих же причинах, що і алкоголізм, але залежність розвивається значно сильніше і швидше. Лікування наркоманії у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-narkomanii.html здійснюється на основі індивідуальної програми, складеної лікарем після першої консультації пацієнта. На першому етапі ставиться задача виведення з організму продуктів розпаду наркотиків та інших токсинів. Далі хворому призначається замісна терапія – прийом препаратів, які поступово зведуть нанівець наркотичну залежність.

Реабілітація – ключ до здорового життя

Після лікування хворого його потрібно повернути в соціум повноцінним членом. Для цього потрібна повноцінна реабілітація – відновлення ослаблих або втрачених соціальних зв'язків, налаштування на взаєморозуміння та конструктивний діалог з близькими та оточуючими, повернення впевненості в собі, віри в свої сили. Завдяки реабілітаційному центру у Хмельницькому ваш родич, товариш або знайомий повернеться до вас зовсім іншою людиною – щасливою, повноцінною, вільною від своїх залежностей.

Почати лікування варто з першого кроку – телефонуйте нам за номером (098) 344-08-29.