8 продуктів для зимового очищення організму

Як зміцнити імунітет і посилити його захисні функції? Приведи свій організм до балансу і рівноваги, трохи змінивши свій раціон. Список природних продуктів-очисників тобі в допомогу!

8 продуктів для зимового очищення організму1. Броколі: забезпечить організм пристойною порцією вітамінів, виводить токсини. Готуй на пару, додавай в супи і овочеві рагу.

2. Сочевиця: багата клітковиною, містить в собі велику кількість рослинного білка. Сочевиця знижує рівень холестерину і цукру.Каша з чечевиці покращує обмін речовин, нормалізує роботу сечостатевих органів, а також підвищує імунітет.
3. Грейпфрут: знижує рівень холестерину, запобігає каменям в нирках і допомагає травній системі.
4. Крес-салат: омолоджує, регенерує клітини всього організму, є природним сечогінним засобом.
5. Боби мунг дав: використовуються протягом тисячоліть, легко засвоюються і є джерелом рослинного білка.Додавай до салатів.
6. Лимон: ці цитрусові входять у всі детокс-дієти. Якщо ти не можеш пройти детокс-курс, постарайся просто частіше пити теплу воду з лимоном до їжі. Це допоможе організму очищатися природним чином.
7. Кінза: допомагає тілу позбавлятися від важких металів, які можуть призвести до депресії, раку, гормональних проблем і проблем з щитовидною залозою. Додавай кінзу в салати, овочеві гарніри, смузі.
8. Авокадо: природний антиоксидант. Веде активну боротьбу з непов'язаними радикалами. Завдяки вітаміну С є хорошим відновником сил для людей, які хворіють на різні простудні та вірусні захворювання. Дуже корисний для всієї травної системи.