Чому треба зважуватися саме по середах

Технологічний університет Тампере закликає: якщо ви стежите за своєю вагою, то повинні проводити контрольне зважування кожну середу. Саме в цей день вага найменше скаче, що допоможе зробити об'єктивні висновки. І показники слід порівнювати по тижнях.

Чому треба зважуватися саме по середах
Між тим, згідно зі статистикою, люди зважуються на вихідних, коли набирають вагу або скидають її, адже рід діяльності може сильно різнитися. Кілограми автоматично згорають в будні дні, коли відновлюється звичний режим. Але в цілому, якщо стоїть завдання скинути вагу, його потрібно постійно моніторити.

Інакше в якийсь момент можна виявити неприємну надбавку у вазі. В деяких групах, що спеціалізуються на допомозі тим, хто худне, поширена наступна традиція: потрібно щотижня зважуватися при інших членах групи. Фінські вчені поспостерігали за 40 огрядними добровольцями і проаналізували 2838 різних показників ваги протягом року. Виявилося, як і коли люди зважувалися, безпосередньо впливало на кількість втрачених кілограмів. Чим регулярніше відбувалося зважування, тим більше кілограмів йшло. Ідеальним варіантом було щотижневе зважування. А от якщо людина не важилася більше тижня, то набирає вагу.