Через ці помилки у догляді фарбоване волосся швидко залишається без яскравого кольору

Швидке вимивання фарби з волосся зумовлене неправильним доглядом за ним.

Через ці помилки у догляді фарбоване волосся швидко залишається без яскравого кольору. Швидке вимивання фарби з волосся зумовлене неправильним доглядом за ним.

Багато жінок фарбують свої кучері, щоб отримати бажаний образ або приховати сивину, але часто припускаються помилок, через які колір волосся швидко вимивається. Корисно знати, яких помилок не варто припускатися, щоб зберегти насичений і бажаний колір пасом якомога довше, інформує Ukr.Media.

Використання відновлюючих масок для волосся одразу після процедури

Практично кожна жінка, а особливо, якщо волосся фарбується, намагається ретельно доглядати за шевелюрою. Для цього купуються спеціальні бальзами, маски, термозахист і багато іншого. Усе це правильно, але фахівці відзначають, що протягом 2-х тижнів після фарбування не варто застосовувати відновлюючу маску для волосся. Пов'язано це з тим, що у ній містяться речовини, які можуть негативно впливати на чужорідний пігмент фарби, і вона буде швидше вимиватися.

Застосування стайлінгових засобів

Важливо розуміти, що колір не зафіксується на волоссі за кілька годин або днів. Йому варто дати відпочити протягом тижня, і у цей період не варто застосовувати різні прилади, які за допомогою високої температури допомагають зробити бажане укладання. Пов'язано це з тим, що за лічені хвилини можна зруйнувати пігмент фарби.

Застосування неправильних доглядових засобів

Після того, як було зроблене фарбування, краще застосовувати гарну професійну косметику. Можна придбати засоби, які розроблені саме для фарбованого волосся.

Що ще може сприяти швидкому вимиванню кольору волосся

Неправильна сушка волосся

Якщо необхідне укладання гарячим феном, то важливо наносити на пасма термозахист. Важливо також купувати гарний фен, а укладання проводити з вузьким носиком, спрямовуючи потік повітря на певні пасма. Корисно чергувати гаряче повітря з холодним, якщо у фені є така функція.

Ігнорування салонних процедур

Зараз більш актуальними є різні домашні засоби для догляду за кучерями, але для фарбованого волосся важливо проводити і салонні процедури. Варто звернути увагу на такі, які допоможуть відновити ліпіди і протеїни.

Відсутність захисту від агресивних зовнішніх факторів

Важливо розуміти, що під впливом сонячних променів пігмент фарби буде руйнуватися, і колір буде вимиватися та губитися дуже швидко. Навіть нефарбовані пасма здатні вигоряти на сонці. Для захисту від сонця варто купувати спеціальні засоби з SPF-захистом. Холодна пора року також негативно впливає на волосся (вітер, низькі температури тощо).

Якщо забезпечити волоссю гарний догляд, то колір буде зберігатися тривалий час яскравим і гарним.