Що потрібно знати при фарбуванні волосся

Щоб не допустити неприємностей з фарбуванням волосся в домашніх умовах, вивчи основні помилки, які допускаються при фарбуванні.

Що потрібно знати при фарбуванні волосся
Помилка № 1.

Розраховувати, що результат фарбування збігається з кольором волосся на упаковці. Не варто думати, що в результаті фарбування волосся, твій колір буде ідентичний кольору волосся дівчини «з коробки». Результат фарбування безпосередньо залежить від натурального кольору волосся.
Використовуй табличку відтінків, яка зазвичай наведена на задній стороні коробки, щоб зрозуміти, як приблизно виглядатиме ця фарба на твоєму волоссі.

Помилка № 2.

Починати фарбування волосся без перевірки фарби на алергію. Багато хто не звертає уваги на заклики виробників перевіряти реакцію на фарбу на невеликій ділянці шкіри. Ділянку слід вибирати на задній стороні шиї, за вухом або на згині ліктя. Алергія на фарбу може проявитися роздратуванням, свербінням і навіть втратою волосся! Тест проводь за день до передбачуваного фарбування.

Помилка № 3.

Використовувати фарбу без пробного фарбування. Не намагайся відразу пофарбувати все волосся незнайомою фарбою. Краще вибрати невеликий локон з боку шиї і перевірити на ньому, що вийде в результаті. Так ти врятуєш себе від можливих розчарувань.

Помилка № 4.

Не захищати шкіру та одяг під час фарбування. Фарба може залишити плями на твоїй шкірі та одязі, тому перед фарбуванням варто накинути на плечі рушник, який не шкода зіпсувати.
Обов'язково використовуй рукавички - вони зазвичай йдуть в наборі з фарбою. Також відгородити шкіру від плям можна, якщо нанести на шию і вуха жирний крем або вазелін. Якщо ж все-таки якісь ділянки шкіри виявилися забрудненими фарбою, протри їх ваткою, змоченою в спиртовому лосьйоні або тоніку.

Помилка № 5.

Використовувати кондиціонер для волосся перед фарбуванням. Не варто використовувати кондиціонер перед фарбуванням волосся - досить просто промити волосся шампунем. Справа в тому, що на волоссі, готовому до фарбування, не повинні бути присутніми вільні радикали, такі як бруд і жир. У той же час, за день до фарбування волосся краще взагалі не мити.