Манікюр в домашніх умовах

Жіночі ручки завжди знаходяться під пристальними поглядами. Тому дуже важливо, щоб вони виглядали бездоганно. Потрібно доглядати не тільки за шкірою рук, але і за нігтями. Дівчина завжди повинна робити собі манікюр, причому манікюр повинен підходити до обстановки.

Манікюр в домашніх умовах
На жаль, не завжди знаходиться час на те, щоб відвідати салон краси. Тому іноді манікюр доводиться робити самостійно. До того ж, зробити його не так вже й складно. Головне, добре подумати, як ви хочете виглядати сьогодні. А ми вам розповімо, який манікюр підійде до вашого обраного образу.

Попередня підготовка нігтів
Перед тим, як нанести лак на нігті, їх потрібно підготувати. Для цього необхідно зробити класичний манікюр. Він може бути сухим і обрізним. Сухий манікюр ще називається «європейським». При такому манікюрі не потрібно розпарювати руки. Шкіра розм'якшується за допомогою спеціальних засобів, у складі яких є молочні і фруктові кислоти. Такі засоби добре пом'якшують шкіру, а кутикули стають піддатливими і легко видаляються за допомогою апельсинової палички.

Після того, як ви видалите кутикули, надайте нігтям потрібну форму. Для цього скористайтесь пилочкою: картонною, алмазною або керамічною. Вибирати пилку потрібно в залежності від щільності своїх нігтів. Краще всього віддати перевагу універсальним пилочкам, які можна використовувати не тільки для додання форми нігтя, але і для полірування нігтьової пластини.

Від металевих пилок краще відмовитися, так як вони травмують ніготь, що може призвести до його розшарування.

Якщо ви віддаєте перевагу робити обрізний манікюр, розпарьте шкіру рук у ванночці. Приготуйте ванну з цілющими травами, морською сіллю або ефірними маслами. Засуньте ручки в цю ванну на 10-15 хвилин. Після розпарювання обріжте кутикули за допомогою спеціальних ножиць. Після цього змастіть кожен ніготь маслом і через 15 хвилин нанесіть жирний крем. Підпиляйте нігті для отримання потрібної форми.

Для того, щоб привести нігті в порядок, вам знадобиться не більш півгодини. Однак щоб нафарбувати їх, потрібно набагато більше часу і терпіння. Дизайн нігтів - це довгий процес, що вимагає фантазії і акуратності.