Поради косметологів для власників жирної шкіри обличчя

Нехай ваша шкіра сяє і пашить тільки здоров'ям!

Які асоціації у вас виникають, коли ви чуєте про жирну шкіру обличчя? Висип, прищі, вугри, чорні точки і постійний блиск. Видовище не з приємних. Але, на жаль, від цього ніхто не застрахований. Але в наш час з таким станом шкіри можна легко боротися. Для цього достатньо просто підібрати правильний догляд для жирного типу шкіри. І якщо стане таке питання, то варто звернутися до косметологів, які допоможуть вам.

Ми зібрали головні рекомендації косметологів, які допоможуть людям з жирною шкірою

Ці поради розраховані на людей будь-якого віку. Дотримуючись їх, ви навчитеся правильно доглядати за шкірою обличчя незалежно від пори року.

Очищаючі засоби

Жирний блиск шкіри — це наслідки вироблення шкірного сала в надмірній кількості. Тому шкіра потребує очищення. Але в цьому питанні потрібно бути гранично обережними і виключити агресивні спиртовмісні очищаючі засоби, які можуть тільки нашкодити шкірі. Після їх застосування захисний шар шкіри буде знищуватися, що змусить її виробляти ще більше шкірного жиру.

Денний крем зі зволожуючим ефектом

Крем для жирного типу шкіри повинен мати легку текстуру. Він не повинен бути щільним і маслянистим. А ще в крем для обличчя повинен входити SPF фактор, що дозволить не лише захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, але і перешкодить появі блискучих плям.

Маски на основі глини

Ці маски здатні на чудеса, тому якщо ви хочете підтримати баланс жиру, то придивіться до масок з глини. Але використовувати їх потрібно не частіше одного разу на тиждень. Існує безліч глин, і кожна має свій перелік корисних властивостей. Біла, блакитна, зелена — спробуйте кожну з них, щоб оцінити яка краще підійде вашій шкірі.

Тональний крем на основі діоксиду титану

Наносячи макіяж в бажанні заховати огріхи жирної шкіри пам'ятайте, що ви можете тільки погіршити ситуацію. Багато дівчат використовують в макіяжі тональну основу, здатну приховати і замаскувати недоліки на обличчі. Але вибираючи тон, слід звертати увагу на склад, намагаючись уникати парабенів, оксихлориду вісмуту та інших шкідливих штучних добавок, які тільки нашкодять власникам жирної шкіри.

Косметологи настійно рекомендують всім дівчатам, які мають жирний тип шкіри, використовувати в макіяжі мінеральні засоби на основі діоксиду титану, здатного поглинати зайвий жир, тим самим зменшуючи блиск обличчя і даючи шкірі можливість дихати.

Скрабування

За день, особливо в літній час, шкіра потіє, виділяється жир, який, змішуючись з брудом і пилом, утворює небезпечну суміш для шкіри. І одного щоденного очищення шкіри вечорами недостатньо. Потрібні більш радикальні заходи, а саме відлущування шкіри. В такому разі відмінно працюють скраби. Скрабувати шкіру краще один раз на тиждень, не зачіпаючи запалені ділянки.

Знати яких засобів уникати

Жирний тип шкіри - найбільш вибагливий. Тому якщо у вас жирна шкіра обличчя, вибираючи собі косметичний засіб, звертайте увагу на його склад, уникаючи парафін, віск, масляні основи і продукти, що містять спирт. Косметика, що має щільну основу, буде тільки закупорювати пори, тим самим посилюючи проблему.

Продукти, які ви вживаєте в їжу, також здатні вплинути на стан вашої шкіри. Жирна їжа провокує вироблення підшкірного жиру. А ось овочі і нормалізований питний баланс навпаки, роблять вашу шкіру здоровішою.