Як замаскувати прищі, пігментні плями і зморшки

Щоб зробити обличчя ідеальним, а тон - рівним і природним, навчися правильно коригувати недоліки шкіри.

Як замаскувати прищі, пігментні плями і зморшки
Щоб приховати прищі (акне), слід обзавестися спеціальним коректором, що володіє антибактеріальною дією, адже тут важливо не тільки точково замаскувати, але й зняти запалення. Для цього найкраще підійде коректор зеленого кольору. Тональний крем при проблемній шкірі ні в якому разі не повинен містити масла, його текстура повинна бути помірно щільною, але не важкою. Після тонального крему закріпи ефект прозорою матуючою пудрою.

Як приховати зморшки і оживити шкіру, що в'яне? Зріла шкіра потребує поживних і глибоко діючих формул, що забезпечують видимий ліфтинг-ефект. Для в'янучої шкіри ідеально підійде світлий консилер або тональний крем з тим же ліфт-ефектом. Світлий коректор заповнить зморшки, згладить поверхню шкіри і відновить баланс світла і тіні на обличчі, які відкидають зморшки. Крім того, використовуйте тональні засоби з ефектом ліфтингу. Тональний крем з ліфтинг-ефектом миттєво освіжає шкіру, підтягує овал обличчя і робить образ більш легким і природним.

Приховати пігментні плями на обличчі можна за допомогою такого трюку від візажистів: нанести коректор по краях плямочки і ретельно його розтушувати, щоб зробити межі плями якомога більш плавними та непомітними. Для цього нам знадобиться тональний крем або коректор на тон світліше шкіри. Якщо пігментні плями виражені дуже інтенсивно, приховати їх можна за допомогою брознера на гелевій основі - спочатку нанеси його на шкіру, а тільки потім тональний крем. Якщо ж на обличчі всього парочка плям, сховай їх коректором або тональним кремом на тон світліше шкіри, наносити слід легенько зверху вниз.