7 міфів про їжу і здоров'я шкіри

Про зв'язок між їжею і станом шкіри знають майже всі, але існує безліч міфів, що стосуються цього питання. І ось найпоширеніші з них.

7 міфів про їжу і здоров'я шкіри
Міф 1. Піца викликає прищі

Насправді, такі жирні продукти, як піца, швидше за все, не матимуть серйозного впливу на здоров'я шкіри, якщо вона і без того є жирною. Однак це зовсім не привід відмовлятися від помірності в харчуванні.

Міф 2. Всі жирні продукти негативно відбиваються на шкірі

Жирні продукти начебто авокадо мають суперечливу репутацію. Насправді, в цьому фрукті містяться корисні жири, які значно частіше зміцнюють шкіру, чим завдають їй збитків. Те ж саме стосується і жирів, що містяться в горіхах.

Міф 3. Хліб і паста нешкідливі для шкіри

В реальності рафінований цукор в білому хлібі, пасті та інші вуглеводи прямо сприяють виникненню прищів.

Міф 4. Молочні продукти роблять шкіру жирною

Сир та інші молочні продукти практично нешкідливі для здоров'я шкіри більшості людей. Тільки якщо ви страждаєте від несприйнятливості до лактози, вам слід утримуватися від молока і молочних продуктів.

Міф 5. Кава корисна для шкіри

Сама по собі кава не завдасть вам шкоди. Однак при вживанні великої кількості кави виникає зневоднення. Тому не забувайте пити воду між прийомами кави.

Міф 6. Алкоголь зіпсує шкіру

Довготривале вживання спиртних напоїв шкідливо для шкіри. Але в короткостроковій перспективі, при достатній кількості води, алкоголь зовсім не настільки руйнівний.

Міф 7. Від шоколаду бувають прищі

Шоколад ніяк не відбивається на чистоті шкіри. Справа зовсім не в шоколаді, а в цукрі, який міститься в ньому. У темному шоколаді з 60% какао-бобів і вище рівень цукру значно нижче, ніж в молочному або білому шоколаді. Тому темний шоколад практично безпечний для шкіри.