Кілька порад бажаючим виглядати стрункішими

Звичайно, нам, милим жінкам, так хочеться виглядати молодшою і стрункішою, причому в будь-якому віці. Скинути зайві кілограми далеко не завжди виходить, та й нешвидка це справа. Можна купити карнітин, він відмінно допомагає, але все одно виглядати хочеться прямо зараз, а не колись там, через пару тижнів, місяців, ... та й не для всіх ця задача взагалі здійсненна.

Кілька порад бажаючим виглядати стрункішими
Так що ж робити? Але, адже, кажуть, зовсім безвихідних ситуацій не буває, а для досягнення ефекту стрункості іноді досить просто правильно одягнутися і не сутулитися.

Ось кілька рекомендацій, щоб виглядати стрункою і підтягнутою. А саме:
Треба витримувати колірну вертикаль, тобто своєрідну оптичну ілюзію. Верх і низ одягу при цьому повинні бути витримані в одному тоні. Більше уваги звертати на матеріал, а не на колір виробу. Навіть чорний колір оксамитового плаття не зробить стрункішою пампушку. Тканини краще вибирати середньої щільності, а колір - той, що найбільш підходить для конкретної жінки.

Також важливий і крій сукні. Дуже виграшний варіант з видовженими бочками сукні контрастного кольору. Вибір правильного розміру теж важливий. Не варто,з метою приховати фігуру, вибирати сукні на два розміри більше, які можуть виглядати вайлувато і не прикрасять вже у всякому разі. Головне правило - сукня має «прилягати», а не «обтягувати» або в «вільному польоті».

Зміщення горизонтальних акцентів. У цьому випадку, не бажаючи привертати уваги до широких стегон, наприклад, жакет повинен бути довше найширшої лінії стегон. Завжди цінувалися у подібних випадках різні аксесуари, такі як довгі шарфи, намисто. Створюється ефект вертикальних ліній, які візуально витягують силует. Дуже добре виглядають багатошарові вбрання, але тут потрібно знати міру і не переборщувати. А правильне поєднання кольору, фактури тканини і фасону допоможуть виглядати набагато стрункішою.

Нижня коригуюча білизна теж грає далеко не останню роль. Тут важливий критерій зручності, дуже гарна в цьому плані грація.

Ну і найголовніше. Обов'язково має бути дзеркало, в якому жінка може бачити себе на весь зріст, щоб об'єктивно оцінювати всі особисті достоїнства і недоліки власної фігури. Знаючи їх, завжди можна спробувати скоригувати, приховуючи недоліки і підкреслюючи свої переваги. Немає некрасивих жінок. Є неправильне ставлення до одягу, до свого гардеробу. А приймати жіропогашуючі речовини для жінок можна починати в будь-який час. І завжди бути прекрасними і бажаними з будь-якою фігурою і в будь-якому віці!