Андре Тан дав поради у створенні капсульного гардеробу

Чоловік продовжив відповідати на запитання, які підписники задають йому у рубриці #спитайАндре.

Проблема у складанні луків полягає у неможливості поєднання речей. Тому важливо купувати нові речі лише такі, які можуть підійти по стилю до тих, що вже є у вашому гардеробі, сообщает Глянець.

Тому Андре вирішив розкласти по поличках усі вимоги щодо капсульного гардеробу. Капсула - це речі, які добре поєднуються між собою. Її можна складати для певного виду заходів - відпустка, день народження, походи у ресторан. І також бувають ще сезонні капсули, для різних пір року.

Такий гардероб підійде для людей, які мають безліч одягу, проте навіть коли купують новий, то їхній вигляд не змінюється. Адже
Все одне й те ж.

Андре зауважує, що варто почати роботу з того, що потрібно розібрати всі речі, які у вас є. І відділити ті, які ви носите, в які просто лежать у шафі.

Для цього дизайнер пропонує лайфхак: "Потрібно вивісити весь свій гардероб на вішалки. І якщо ви одягаєте річ хоч раз, то перевертаєте вішалку іншою стороною. В кінці місяця ви тверезо оціните стан свого гардеробу".

Також Тан додав, що верхнього одягу має бути більше ніж низу. Тобто різноманітних кофтинок, светрів, сорочок треба більше ніж штанів, спідниць. Основою кольорів у капсулі є максимум три акцентних та інші мають бути базовими.