Ознаки старіння стають більш помітними: який колір одягу візуально робить жінку старшою

Стилістка Мелісса Лунд розповіла, який одяг потрібно обирати жінкам, щоб приховати ознаки старіння. На її думку, варто відмовитися від чорного кольору в гардеробі. 

Жінки після 50 років можуть відкоригувати свій стиль, щоб виглядати більш модно та молодіжно. Мелісса Лунд каже:

"Виглядати чудово можна в будь-якому віці. Однак я не скажу, що з віком стає легше, і, звичайно, є кілька речей, які, можливо, доведеться переглянути. Якщо обрати кольори, які вам пасують, ви можете виглядати на роки молодшими".

З віком колір волосся, шкіри та очей стає світлішим. І те, що нам личило в 20, 30 чи 40 років, може не підійти в 50 чи 60. Одним із таких відтінків є чорний. 

Цей колір перебиває світло від обличчя, і тоді жінки виглядають старшими. Мішки під очима і втома стають помітнішими. Однак стилістка підкреслила, що не потрібно повністю відмовлятися від свого особистого стилю, навіть якщо варто замінити кілька кольорів. 

Вона пояснила:

"З віком не обов'язково повністю змінювати свій особистий стиль, але, можливо, потрібно змінити певні елементи. Наприклад, якщо ви любили спідниці у стилі міні у свої 20-30 років, до 50-ти років ви все ще можете мати коротку спідницю, але, ймовірно, не таку коротку, як колись".

МЕТА