Огірки виявилися не так корисні, як вважають багато людей

Огірки вважаються одним з найбільш корисних овочів. При цьому вживання його у великих кількостях здатне завдати організму шкоди. Фахівці перерахували всі негативні ефекти від огірків, щоб люди надалі вживали їх тільки з користю.

В першу чергу, не радиться їсти огірки на ніч, так як це може порушити цикл сну. Справа в тому, що через велику кількість клітковини овоч в рази підвищує час, що витрачається на перетравлення їжі. Через це організм не відпочиває в нічний час, а працює. Для повноцінного здорового сну фахівці рекомендують легку вечерю за дві-три години до сну, повідомляє MSN.

Огіркові насіння багаті кукурбитином – елементом, який має сечогінні властивості. У невеликих кількостях це корисно. Однак в надлишку огірки можуть привести до надмірного виділення рідини, що порушить електролітний баланс. Також елемент кукурбитацин може викликати розлад шлунка у людей з чутливою травною системою. У числі порушень відзначаються здуття живота і метеоризм.

Так як огірок володіє охолоджуючим ефектом, його не радиться їсти людям з респіраторними інфекціями. Іншими словами, корисний овоч може тільки погіршити нежить. Крім того, згідно з дослідженням Американської академії алергії, астми та імунології, огірки можуть викликати алергію на шкірі.

UKRHEALTH