Могілевська про пережиту депресію: я чекала, коли це життя закінчиться

Українська співачка Наталія Могилевська пригадала не надто приємний період свого життя. Вона пригадала, що її зруйнувало і що допомогло піднятися.

Декілька років тому співачка втратила найдорожчу людину, маму Ніну Петрівну, розлучилася з коханим чоловіком, йдеться у програмі "Життя відомих людей", повідомляє "ТСН".

Саме тоді вона ще й кинула палити, набрала зайвої ваги та просто припинила впізнавати себе в дзеркалі.

"Все, що сталося тоді, мене зруйнувало. Є такий вислів: "Чи можна померти від нудьги, від суму". Зараз я розумію, що все можна. Я пройшла через якусь крайню ступінь розчарування, перш за все в самій собі і в своїх цілях. Тому що популярність і гроші не принесли мені щастя", - поділилася Наталія.

Однак співачка впевнена, така шалена популярність була дана їй не просто так.

"Мене змусило життя дійти до цього дна, мені було від чого відштовхнутися і стати іншою людиною. Я стала досить жорсткою і зарозумілою людиною. Це трапляється з кожним артистом, це профдеформація", - прокоментувала Могилевська.

Вона на сцені вже майже 30 років. Наталя Могилевська – легенда українського шоу-бізнесу, славі та досягненням якої позаздрив би кожен. Але ніхто й не підозрює, що вирувало всі ці роки в душі популярної артистки. Тільки журналістці "ЖВЛ" Могилевська розповіла правду, яка вас шокує. Та зізналася, що мала змінити, щоб нарешті стати щасливою.

Врешті артистка зрозуміла, що їй треба щось робити, аби не залишитися у цьому стані:

"Я зрозуміла, що за останні півроку-рік не відчувала нічого, окрім злості, агресії, або терпіння, зчепивши зуби. Я просто чекала, коли життя закінчиться, коли це пекло закінчиться. Я подумала: "А малувато емоцій", - пояснила артистка.

Наталя згадала своє дитинство, якою вона була мрійницею, дівчинкою із жагою до життя. Саме спогад про ту маленьку Наталочку поступово почав витягувати її з депресивного стану. Будь що вона хотіла повернути собі нормальне життя, в якому є радість, щастя та кохання. Вона готова була навіть відмовитися від кар’єри.

"Мені 30 з чимось років. Батьки пішли, чоловіків вже немає. Дітей ще немає, друзів за час пекельної роботи в шоу-бізі я не заслугувала, бо в мене не було часу на дружбу, тому що я всю себе присвячувала кар'єрі. І така тотальна самотність, можна сісти і повіситися, абсолютно одна в цьому віці. А потім: "Стоп, це як тобі пощастило! Такий потенціал". І я така думаю, а чи не махнути мені в навколосвітню подорож? Я повертаюся до Києва, беру дві ситцевих сукні і босоніж ось реально їду в Індію", - пригадала Могилевська.

В Індії Могилевська почала свою трансформацію. Вона більше не хотіла бути залізною леді, а шукала спокою та гармонії. Ця подорож допомогла співачці змінити своє життя на краще і тепер почуватися спокійною, жіночною та впевненою у завтрашньому дні.

Нагадаємо, що Наталія Могилевська та Влад Яма стануть суперниками у шоу "Маскарад" на "1+1". Знаменитості зустрінуться як конкуренти, увійшовши до складу різних зіркових команд.