Екстрасенс розповів, як захистити дітей від наврочення

Що в обов'язковому порядку повинно знаходитися в дитячій кімнаті? І як допомогти дитині активувати власні енергетичні захисні механізми? На ці питання відповів учасник Битви екстрасенсів-14 Арман Цибульський.

Екстрасенс розповів, як захистити дітей від наврочення
Циганський ясновидець запевняє, що енергетика дитини сильніша, ніж в дорослого: "Можливо, з першого погляду це здається нелогічним, але це дійсно так. Дитина народжується на піку своєї енергетики, і саме енергетика дає їй неусвідомлений поштовх до розвитку і становлення, у той час як фізично вона слабка. Але з дорослішанням і старінням енергетика людини стає все слабшою". Однак, незважаючи на всю силу енергетики дитини, їй все одно потрібен захист батьків.

«В обов'язковому порядку в серцях мами і тата має бути Бог, - говорить екстрасенс, - Він відкриває можливості для посилення енергетики дитини. Незважаючи на те, що енергетика вашої дитини сильніша, вона все одно вимагає підживлення від батьків, щоб не допустити і навіть виключити найменші шанси негативного впливу».

Як же вберегти свою дитину? Як уберегти її маленький і крихкий світ?

«Можливість для відкриття божественної сили в наших серцях дає нам наше віросповідання. Якщо ви християнин, то можете поставити ікону в дитячій кімнаті. Вона на підсвідомому рівні відкриє вашу енергетичну силу і спрямує її на захист вашої дитини. І якщо ваша любов сильна, то ви зможете один раз відчути ангела над ліжечком вашого малюка», - говорить ясновидець. Також екстрасенс радить тримати в дитячій живі рослини, частіше перебувати з малюком серед дерев і на сонці. Це все допоможе активувати власні захисні механізми дитини.