Майбутні мами дізнаються стать дитини за розміром грудей і живота

Серед майбутніх мам з'явився новий тренд, який люди з гострими язиками вже прозвали «зародковим селфі». Вагітні поміщають в інтернет УЗД-знімки своїх майбутніх дітей, пропонуючи користувачам вгадати їх стать.

Майбутні мами дізнаються стать дитини за розміром грудей і живота
Проведене сайтом для вагітних Netmums опитування показало, що приблизно третина батьків сьогодні викладає в інтернет УЗД-знімки своїх майбутніх дітей. Набираючий популярність тренд передбачає вгадування статі дитини друзями майбутніх батьків. Вони використовують так звану "теорію опуклості". Під цим словом мається на увазі шишка на місці майбутніх статевих органів дитини, завдяки якій скоро повинні сформуватися геніталії дівчинки або хлопчика.


Саме за цією опуклістю інтернет-користувачам пропонується вгадати стать дитини. З'явилося навіть припущення про те, що якщо це опуклість має кут нахилу 30 градусів, то на світ має з'явитися хлопчик - так думає 10% тих, хто взяв участь в опитуванні. 6% вважають, що квадратний череп більше говорить про чоловічу стать дитини, а більш округлий - про жіночу.


Однак 70% майбутніх мам використовують більш традиційні способи для впізнавання статі своєї дитини за розміром животика. Більш широкий живіт жінки пророкує народження дівчинки, а більш опуклий може свідчити про хлопчика. Вагітні також аналізують свої смакові пристрасті і навіть намагаються визначити стать дитини по тому, наскільки погано їм буває під час вагітності. Більш незвичайні методи включають ворожіння за розміром і формою грудей, а також використання китайського гендерного калькулятора, який дозволяє обчислити стать дитини за датою зачаття та віком матері.