Влад Яма при всіх висміяв дружину: "Сіль видно"

Відомий хореограф, телеведучий і шоумен Влад Яма в захваті від своєї дружини Лілії, і це не секрет ні для кого з українців.

Пара все робить разом-в тому числі, подорожує і проводить дозвілля. Будучи дуже веселими,молодята не упускають шансу підколоти один одного. Так вийшло і цього разу, коли Влад і Лілія поїхали на Рожеве озеро в Херсонську область.

На своїй сторінці в Instagram, танцюрист поділився фотографіями з поїздки. Кілька фото Лілії у всіх ракурсах, і тільки одна — Влада, де він стоїть з розкинутими руками. Яма розповів, в чому принципова різниця між тим, як фотографуються дівчата, і як це роблять хлопці.

дівчинка: - Сфоткай, будь ласка... - Так, щоб ноги ддинні були... - Тепер трохи крупніше, від колін... - Ще крупніше... -Ближчий... - В сенсі далі... - А зараз "типу я йду"... - І силуетом... - І руки крупно... - Ще парочку... Хлопчик: - а мене-просто щоб сіль було видно.

Серія фотографій вийшла дійсно барвистою і вражаючою, шанувальники в коментаріях відзначили і красу знімків, і почуття гумору Влада Ями.

Знай.uа