Привабливі люди рідше хворіють

Привабливі люди рідше хворіютьПривабливі люди мають менше шансів стати жертвою таких недуг, як шум у вухах, астма, діабет, високий кров'яний тиск і інших хвороб, повідомляють американські дослідники з Університету Цинциннаті.

Чим більш фізично привабливими є чоловіки і жінки, тим з меншою ймовірністю вони будуть страждати від широкого спектру проблем зі здоров'ям, починаючи від високого рівня холестерину і закінчуючи депресією. Вони відчувають себе здоровішими, а також у них в набагато меншому числі випадків діагностуються фізичні і психічні захворювання протягом усього життя.


Настільки незвичайні результати були отримані американськими вченими при вивченні протягом 10 років 15 тис чоловіків і жінок у віці від 24 до 35. Це перше велике дослідження, яке вивчає зв'язок між привабливістю і хорошим здоров'ям.

Чоловіки і жінки були розділені на п'ять категорій: дуже непривабливі, непривабливі, середньо привабливі, привабливі і дуже привабливі. Фахівці виявили прямий зв'язок між привабливістю і здоров'ям.

Згідно з отриманими результатами, гарні чоловіки на 13% рідше страждали від підвищеного рівня холестерину, на 20% - від високого кров'яного тиску, на 15% - від депресії, на 23% - від СДУГ, на 21% - від заїкання. Красиві жінки на 21% рідше страждали від високого кров'яного тиску, на 22% - від діабету, на 12% - від астми, на 17% - від депресії, на 18% - від СДУГ, на 18% - від заїкання, на 13% - від шуму у вухах.

Чоловіки і жінки, які були оцінені як дуже привабливі, також більш позитивно відгукувалися про своє здоров'я і менше бували на лікарняному у зв'язку з хворобою. Вони також мали низьку кількість хронічних захворювань і психологічних розладів.

За словами вчених, привабливість може бути пов'язана з генами, які визначають хороші показники здоров'я і підвищують вірогідність народження здорового потомства.