Епідеміологи розповіли про сезони грипу в Україні

Згідно з прогнозом провідних наукових працівників, жителям України потрібно готуватися до початку поширення вірусних захворювань вже в кінці 2015 - початку 2016 року.

Епідеміологи розповіли про сезони грипу в Україні
Найімовірніше, громадяни зустрінуться з такими типами грипу, як Каліфорнійський і А(Н3N2). Крім того, медики сходяться в думці, що територія України стане об'єктом для довгострокового візиту інфекційної недуги під назвою В/Phuket. Останні види бактерій вважаються відносно новими в історії науки, а тому являють собою високий рівень небезпеки.

Нагадаємо, що найбільш активним в минулому, 2014 році, став вірус грипу B. Як стверджують фахівці, нинішня соціально-економічна ситуація сприяє оновленню старих штамів респіраторних захворювань. Таким чином, можна очікувати збільшення кількості пацієнтів на 15%. Для формування тактики і стратегії у боротьбі з недугами, лікарі вирішили проаналізувати ситуацію, яка була відзначена у минулому періоді.

Експерти настійно рекомендують їсти більше фруктів і овочів, а також не забувати про регулярні фізичні навантаження. Тільки так можна застрахувати себе від розвитку інфекції.