Лікарі радять не поспішати застеляти ліжко

Звичка застеляти ліжко після пробудження може дорого коштувати здоров'ю людини, так як провокує проблеми з самопочуттям і зовнішністю.

Лікарі радять не поспішати застеляти ліжко
«Не варто застеляти ліжко відразу після того, як ви встали», - пояснив авторитетний фахівець. Як пояснив експерт, застеляючи своє ліжко відразу після сну, людина мимоволі сприяє розмноженню пилових кліщів, які люблять тепло і вологість.

Медик розкрив ще один важливий нюанс. Виявляється, найбільший ризик застелене відразу після пробудження ліжко несе саме влітку. У жарку пору року постільні приналежності за ніч найінтенсивніше просочується потом - таким чином, для патогенів створюється як ніколи підходяще середовище.

Фахівець нагадав, що пилові кліщі небезпечні своїми екскрементами, які здатні викликати у людей алергічні реакції, в тому числі бронхіальну астму, атопічний дерматит, алергічний риніт і кон'юнктивіт. Тому приводити ліжко в порядок потрібно не відразу.

«Краще відкинути ковдру, відкрити навстіж вікна, як слід провітрити спальню протягом приблизно 10 хвилин і тільки потім застелити ліжко», - дав експерт рекомендацію.

Також фахівець в області гігієни порадив дотримуватися низки нескладних правил:
- Регулярно пилососити матрац,
- Міняти простирадла не рідше ніж раз на тиждень,
- Двічі на рік прати в пральній машині подушки і ковдри,
- Ні в якому разі не їсти в ліжку.