Чоловіки дивляться в дзеркало набагато частіше жінок

Прийнято вважати, що саме жінки приділяють своїй зовнішності найбільше часу, так як це пов'язано з користуванням косметикою і традиціями. Проте дослідники з Великобританії з'ясували, що найбільш пихатими є якраз чоловіки.

Чоловіки дивляться в дзеркало набагато частіше жінок
Британські соціологи провели опитування серед тисячі жителів Туманного Альбіону на замовлення бренду Avaj. У ході цього опитування соціологи з'ясовували, скільки часу приділяють догляду за собою представники обох статей. Виявилося, що чоловіки дивляться в дзеркало, в середньому, 23 рази на добу, у той час, як жінки, роблять це лише 16 разів.

Але навіщо це потрібно чоловікам, які практично не користуються косметикою? Вони визнали, що дивляться в дзеркало, щоб захоплюватися собою в цілому і різними частинами тіла зокрема. Більшість же жінок дивляться в дзеркала для того, щоб переконатися в тому, що вони виглядають нормально - туш не потекла, помада не стерлася і вії на місці. При цьому представниці прекрасної статі найчастіше дивляться на ті частини тіла, які вселяють їм найбільше число комплексів.

В середньому, чоловік витрачає 10 хвилин в день, милуючись своїм відображенням, що складає цілих 6,5 днів на рік. 11% чоловіків, які взяли участь в опитуванні зізналися, що дивляться в дзеркало по 30 разів на день. 82% представників сильної статі згідні з тим, що хороша зовнішність є ключовою чоловічою прерогативою. Серед частин і зон тіла, якими чоловіки найчастіше пишаються, були відзначені руки (76%), ноги (54%), посмішка (49%), очі (43%) і волосся (38%). Жінок найчастіше засмучують обличчя, груди, сідниці, ноги і волосся.