Дробове харчування - найкраща система схуднення

Людям, які хочуть схуднути, але не можуть знайти час на заняття спортом і не хочуть виснажувати себе дієтами, варто звернути увагу на принцип дробного харчування.

Дробове харчування - найкраща система схуднення
Принцип дробного харчування дуже простий: потрібно стежити за тим, щоб між прийомами їжі проходило не більше 4 годин і щоб порції були маленькими. При цьому слід вечеряти не пізніше, ніж за 4 години до сну. Якщо вночі прокидається сильний голод, можна з'їсти яблуко або грушу, або випити склянку кефіру. Це заспокоїть збунтування шлунку і допоможе спокійно заснути.

Дробове харчування дуже ефективне. Справа в тому, що чим рідше людина їсть, тим сильніше стає її голод і тим більше виявляється порція. Слід врахувати ще одну особливість організму: рідкісні прийоми їжі призводять до того, що тіло намагається накопичити максимальну кількість енергії про запас. В результаті з'являються жирові відкладення, які організм зможе використати в разі настання голодних часів

Отже, як зробити дробове харчування ще більш ефективним і як схуднути в найкоротші терміни? В першу чергу слід відмовитися від великих тарілок і купити мініатюрний посуд.

Це може здатися несуттєвим або навіть смішним, однак психологи стверджують, що у багатьох людей з дитинства залишається звичка з'їдати все, що є в тарілці. Якщо посуд буде маленьким, порції зменшаться, як і кількість споживаних калорій, зате відчуття психологічного комфорту збережеться, а це дуже важливо для гарантованого схуднення.

Далі слід сформувати раціон, постаравшись виключити з нього важку і висококалорійну їжу. Якщо ви не можете часто їсти протягом робочого дня через брак часу, беріть з собою на роботу найпростіші продукти, які позбавлять вас від голоду. Трохи часу потрібно, щоб пообідати питним йогуртом, яблуком, грушею та ін. Влаштовуйте перекушування регулярно, і проблем не виникне.

Бажано додати в меню продукти, які допомагають привести організм в порядок, сприятливо впливають на роботу ШКТ, нормалізують обмін речовин. Відмінним вибором стануть овочі, продукти, багаті клітковиною, мюслі, цільнозерновий хліб, кисломолочні продукти. Не забувайте про користь жирів: рекомендується раз на день з'їдати порцію овочевого салату з оливковою олією. При дробовому харчуванні такі продукти прекрасно засвоюються і приносять максимальну користь.

Нарешті, для досягнення найкращих результатів необхідно дотримуватися правильного графіка харчування. До полудня слід їсти продукти, що містять максимальну кількість вуглеводів з усього добового меню. Ближче до вечора, навпаки, слід переходити до продуктів, багатим білком і клітковиною. Це допоможе значно прискорити процес схуднення.