Топ-5 вуглеводів, що допомагають худнути

Якщо ви хочете скинути один-два розміри одягу, то включення вуглеводів в дієту виглядає не надто розумним рішенням. Але не виключайте їх з раціону, адже дослідження показують, що складні вуглеводи є союзниками у справі схуднення.

Топ-5 вуглеводів, що допомагають худнути
Кіноа
Псевдозернова культура, що росте в Південній Америці. Однієї чашки насіння кіноа достатньо для отримання 5 грам волокон і 8 грам білка. У кіноа міститься 9 найважливіших амінокислот, а також безліч антиоксидантів.

Кукурудза
Відмовтеся від набитого калоріями поп-корну, який продають перед переглядом фільмів у кінотеатрах і вибирайте натуральну повітряну кукурудзу. У великій порції, що складається з трьох чашок, міститься всього 93 калорії, а ще 3 грами волокон.

Квасоля
Квасоля є відмінним джерелом волокон і овочевого білка. В одній чашці квасолі 11 грам волокон і 15 грам білка, а в половині чашки бобів 8 грам волокон і 9 грам білка.

Крекери з високим вмістом волокон
Це особливий різновид крекерів, в кожному з яких міститься не менше 3 грам волокон, які самі по собі важать 0 калорій. Зате волокна відмінно насичують, дозволяючи людині довше утримуватися від прийому їжі.

Вівсяна каша
Улюблений десерт англійських аристократів, вівсяна каша забезпечує тривале відчуття ситості. Але тільки не поливайте її кленовим сиропом, додайте трохи кориці, свіжих ягід і горішків для посилення смаку.