Жіноча дружба: якщо подруга заздрить

Ви знайомі вже багато років, а потім у вашому житті несподівано відбуваються зміни на краще. І ви несподівано для себе виявляєте, що подруга, якій ви довіряли і яку вважали близькою людиною, відчайдушно вам заздрить. Спілкуватися далі чи розірвати стосунки? Вибір за Вами.

Жіноча дружба: якщо подруга заздрить
Насамперед психологи рекомендують ретельно проаналізувати ситуацію. Дайте відповідь на два питання: що позитивного і що негативного принесе вам подальше спілкування з подругою. Випишіть відповіді в два стовпчики - і проаналізуйте кількість пунктів у кожному з них.

Якщо ви все ж вирішили розлучитися, зробіть це максимально коректно. «Розбір польотів» влаштовувати не треба. Просто плавно зведіть спілкування до мінімуму. Швидше за все, їй самій незабаром набридне проявляти ініціативу. Якщо ж вона неодмінно захоче дізнатися, чому ви не рветеся спілкуватися з нею, прямо скажіть, що вважаєте за необхідне зробити паузу.

Якщо ж розірвати відносини з заздрісною подругою не вийде, треба зробити так, щоб її недобрі наміри завдавали вам якомога менше шкоди.

Поступово зведіть до мінімуму розповіді про своїх справи, особливо, про успіхи і досягнення. Про своє життя розповідайте якомога менше, не акцентуючи увагу на хорошому. Інакше кажучи, не хваліться. Але й применшувати власні заслуги і успіхи, щоб не поранити заздрісну подругу, теж не рекомендуємо. Просто постарайтеся не ділитися з нею тим, що для вас значимо.