Легкі стосунки: 7 правил поведінки, якщо у вас роман без зобов'язань

Не всі люди, які ходять на побачення, шукають партнера на все життя. Для деяких це різновид хобі та спосіб приємно провести час. І в цьому немає нічого поганого! Психологи розповідають, що треба знати про легкі стосунки на задоволення. 

Розбираємось, як правильно вибудувати стосунки у парі, якщо ви обидва вирішили, що роман без зобов'язань – це ваш ідеальний формат!

1. Поясни свою позицію

Не варто зустрічатися з людиною, яка шукає справжнього кохання. Це не твій варіант. Чесно та відверто скажи, що ти не хочеш серйозних стосунків. Принаймні зараз.

2. Встанови межі

Якщо ви бачитеся тричі на тиждень і в нього вдома стоїть твоя щітка, можливо, це вже не просто роман, а щось серйозне. Якщо тобі цього не хочеться, домовись про більш рідкісні зустрічі.

3. Знай собі ціну

Не піддавайся на пропозицію зробити ваші стосунки серйозними, якщо ти до цього не готова.

4. Не світи відносини в соцмережах

Так, можна викласти в соцмережах гарний коктейль, але відзначати на фото хлопця, якщо ти не збираєшся довго з ним зустрічатися, немає сенсу.

5. Переконайтеся, що ви розумієте один одного

Особливо коли справа стосується близьких стосунків. Важливо вирішити, чи можна зустрічатися з кимось, і чи обов'язково охоронятися.

6. Не спілкуйся надто часто

Якщо ви перекидаєтеся смішними картинками і багато переписуєтеся, є шанс перетворити стосунки на серйозний роман. Не хочеш? Тоді пиши йому для позначення планів, а картинки надсилай друзям.

7. Не знайом його з друзями

Якщо це вийшло випадково - нічого страшного, але коли ти впевнена, що це просто роман, заведений від нудьги, немає сенсу витрачати на цей час.