Анна Седокова зізналася, що їй видалили пухлину

З'ясувалося, що у популярної співачки, що виступала в золотому складі групи «ВІА Гра», Анни Седокової не так давно виникли проблеми зі здоров'ям, через які вона перенесла кілька операцій. Про свою недугу артистка дізналася, коли помітила в боці пухлину.

Анна Седокова зізналася, що їй видалили пухлину
Екс- «віагра», яка зазвичай дотримується іміджу щасливої, квітучої і усміхненої жінки, як виявилося, зіткнулася з серйозним випробуванням у житті. 32-річна Анна Сєдокова дала відверте інтерв'ю, зізнавшись, що приблизно два роки тому виявила пухлину у себе в правому боці і згодом була прооперована.

«Я перенесла вже дві операції. Перша сталася близько двох років тому, а друга - зовсім недавно. Це операція на нирках, коли вони не можуть нормально функціонувати », - повідомила співачка.
Вона додала, що раніше нікому цього не розповідала.

За словами Анни, після виявлення пухлини вона не стала зволікати з візитом до лікаря. Проте після проведення УЗД та МРТ медики приголомшили співачку визнанням, що стан її органу критичний і їй необхідна термінова операція. «Мені сказали, що якщо я завтра ж таки не ляжу на операцію, потім може бути пізно. Після того як мені зробили операцію, через годину довелося робити повторну », - повідала виконавиця.

Поділилася зірка і тим, що після проведення їй операцій вона ризикує більше ніколи не стати матір'ю. У Анни вже є дві дочки, але вона зізнається, що хотіла б народити ще двох. «Після операції гарантій особливих немає. Кажуть, все буде добре, а мені залишається тільки в це вірити », - сказала колишня «віагра».