У жінки, яка збільшила груди, почали випадати імпланти

 

Жінка хотіла зекономити, а тому знайшла бюджетну клініку.

Жителька Великої Британії вирішила збільшити груди. Щоб зекономити, вона поїхала до Туреччини, де вартість операції була вдвічі дешевшою.

Про це пише dailymail.co.uk.

48-річна Келлі Янг у вересні вирішила збільшити груди. Щоб зекономити, вона вирішила поїхати до Туреччини, де вартість такої операції становила 3 200 фунтів, тоді як у Великій Британії - це 6 000.

Проте після повернення жінка помітила "дірку" в грудях, з якої сочився гній. Також із правого боку в жінки з грудей почав випадати імплантант. Після цього Келлі звернулася до медиків. Але вже в листопаді жінка знову поїхала до Туреччини на ревізійну операцію.

"Мені довелося сісти в літак із висунутим імплантатом, я боялася", - каже жінка.

В Туреччині лікар сказав їй, що все нормально, та розповів, що рана загоїться. Проте після повернення жінка виявила у грудях ще одну "дірку".

"Британський грудний хірург сказав їй, що другий набір імплантатів, встановлений під час її ревізійної операції, був інфікований, і їй треба було зачекати принаймні шість місяців після першої процедури, перш ніж проходити подальше лікування", - пише видання.

У грудні 2022 року жінка втретє поїхала до Туреччини, де в клініці визнали, що проблема й справді існує, проте вони не можуть їй нічим допомогти. А тому хірурги видалили їй імпланти та порекомендували більше не робити жодних операцій.