Як продовжити термін служби пральної машини

Пральна машина - одна з головних помічниць сучасних жінок. Такі фактори, як жорстка вода, неправильна експлуатація та неякісні миючі засоби, можуть призвести до серйозної поломки. Тому ми підготували прості рекомендації, які допоможуть тобі в боротьбі з цими проблемами.

Як продовжити термін служби пральної машини
Зовнішні забруднення

Потрібно регулярно очищати пральну машину від пилу і плям від порошку, відбілювача та інших миючих засобів. Це здається очевидним, але багато хто просто забувають приділяти чистоті своїй помічниці належну увагу при збиранні. Для підтримки чистоти буде достатньо промити ретельно, протерти машину ганчірочкою, змоченою в теплій воді. Якщо забруднення сильні, додай пару крапель засобу для миття посуду. Чистити потрібно поверхню машинки, дверцята і не забувай про лоток для миючих засобів. В інструкції ти зможеш подивитися, як його можна акуратно вилучити, щоб добре вимити.

Чистимо фільтр

При тривалому використанні машини фільтр може засмітитися. Це може стати причиною неприємного запаху з машини, поганої циркуляції води і навіть потопу. Щоб очистити фільтр (зазвичай він знаходиться в передній нижній частині машини), відкриваємо нижню кришку панелі, підставляємо до неї ємність, зливаємо з шланга воду, витягуємо фільтр і чистимо його зовні і всередині. Але не забудь перекрити воду перед початком чистки!

Чистимо барабан

Про те, що пора почистити барабан ти дізнаєшся, якщо відчуєш неприємний запах із своєї пральної машини. Щоб вирішити цю проблему, залий в сам барабан машини - автомат 100 мл відбілювача, встанови температуру не нижче 60 ° C і запусти прання без білизни.

Видаляємо накип

Засобів для видалення накипу багато, але ми хочемо звернути твою увагу, що будь-який засіб має бути безпечним для одягу, для людини і для самої машини і її елементів, і, звичайно ж, ефективно очищати від вапняних відкладень і залишків порошку.

Тому тобі відразу варто виключити всі чистячі засоби від накипу, які використовуються під час прання спільно з білизною. І намагайся не використовувати "народні засоби" (оцет, лимонна кислота та інше). Вони можуть негативно вплинути на складові пральної машини (металеві, гумові елементи). З цієї ж причини не варто застосовувати в пральній машині засоби від накипу для електрочайників. Тому краще всього використовувати хороші чистячі засоби, які найчастіше випускаються самими виробниками пральних машин і будуть безпечні.

Провітрювання

Обов'язково залишай дверцята відкритими після кожного прання. Машина повинна висохнути. Ідеально буде, якщо ти протреш барабан сухою ганчіркою. Це допоможе тобі уникнути неприємного запаху і появи цвілі. І старайся виймати чисту мокру білизну з машини, відразу ж по закінченню циклу прання. Вологе тепле середовище може призвести до розмноження грибка.

Ці прості поради допоможуть тобі продовжити термін служби твоєї пральної машини на довгі роки.