Корисні лайфхаки для прибирання кухні

Усі люблять чистоту в будинку, але мало кому до душі проводити за прибиранням кілька годин поспіль. Наші прості поради допоможуть тобі підтримувати кухню в чистоті і точно спростять тобі життя.

Корисні лайфхаки для прибирання кухні
ТОП-7 порад, які зроблять твоє життя простіше:

1. Як очистити чайник від накипу


Не можеш почати день без смачного чаю, але твій улюблений чайник вже давно потребує чищення?

Є просте рішення. Щоб очистити нагрівальний елемент електрочайника від накипу, скип'яти в ньому оцет і воду в пропорції 1: 1, а потім просто вилий цю рідину і промий чистою водою.

Смачний чай знову буде тебе радувати.

2. Як продезінфікувати губку для миття посуду

Візьми вологу кухонну губку і прогрій її в мікрохвильовій печі на високій температурі. Всього 2 хвилини потрібно, щоб з губки зникли 99% мікробів.

3. Як очистити мікрохвильовку

Щоб з легкістю прибрати бруд на дверцятах і стінках мікрохвильовки, приблизно на 10 хвилин постав у неї чашку з водою і часточкою лимона. Через 10 хвилин вода закипить і пар розм'якшить жир і забруднення, а лимон прибере неприємний запах. Тобі залишиться просто протерти її м'якою губкою і готувати.

4. Як відмити пластикові контейнери

Протри забруднену ділянку часточкою лимона і постав на сонці. Лимонний сік повинен висохнути. Після просто обполосни контейнер під проточною водою. Цей спосіб дозволить тобі позбутися від плям і запаху.

5. Як чистити посудомийну машину

Постав склянку з оцтом на верхню полицю посудомийної машини. Встанови найвищу температуру і вмикай. Після засип на дно машини харчову соду і повтори цикл.

6. Як вимити блендер

Налий в контейнер воду і кілька крапель миючого засобу, закрий кришкою і включи на кілька секунд. Промий під проточною водою і просто просуши.

7. Як відмити жир з посуду

Використовуй замість миючого засобу гірчичний порошок або харчову соду. Здивуєшся, як легко вони можуть очистити посуд. До того ж це економічно і не містить ніяких шкідливих речовин.