Головні вороги пляжної фігури: топ-шість продуктів-шкідників

Напередодні настання літнього сезону мільйони жінок мріють похвалитися ідеальними формами. Експерти радять виключити з раціону певні продукти, які точно перешкодять вам вийти на пляж у всій красі.

Головні вороги пляжної фігури: топ-шість продуктів-шкідників
1. Газовані напої

Якщо вам так подобаються рідини з бульбашками, то купуйте мінеральну воду. А решта напоїв, які містять значну кількість цукру, краще виключити з раціону заради пляжної фігури.

2. Сіль

Занадто солона їжа не обов'язково призведе до появи зайвих обсягів, але точно змусить ваш організм довше утримувати воду, що шкідливо для пляжної фігури. Тому вибирайте що-небудь з низьким вмістом солі перед тим, як відправитися на пляж.

3. Хрестоцвітні овочі

Це прекрасні продукти харчування для довготривалої боротьби із зайвою вагою, але якщо до виходу на пляж залишаються лічені тижні, то будь-яка капуста, брокколі або калі вам завадять. Вони містять складний цукор рафінозу, який викликає здуття.

4. Жувальна гумка

Вживання жувальної гумки здається абсолютно нешкідливою справою, але в реальності вона часто викликає здуття живота - адже разом з жувальною гумкою ви заковтує і велику кількість повітря.

5. Напої з цукром

Додатковий цукор шкідливий в будь-якому вигляді, чи стосується це натурального цукру або штучних підсолоджувачів, що містяться в прохолодних напоях. У будь-якому випадку підвищений рівень цукру призводить до здуття.

6. Молочні продукти

Якщо у вас є яка-небудь форма несприйнятливості до лактози, то уникайте молочних продуктів перед виходом на пляж. Вони також сприяють газоутворенню, здуттю і іншому дискомфорту в області живота.