Ці 5 емоційних потреб є головними для чоловіків

Ці 5 емоційних потреб є головними для чоловіків. Деякі емоційні потреби чоловіків є більш значущими.

Знаючи про емоційні потреби чоловіків, ви зможете краще зрозуміти партнера і вибудувати гармонійні відносини.

Відчувати себе потрібними

Тисячоліттями чоловіки ризикували життям, вирушаючи на полювання, вберігаючи родини від небезпек, борючись зі стихіями. Стародавнім жінкам було легко цінувати представників сильної статі, які були набагато сильнішими і відважнішими за них.

Зараз ситуація докорінно змінилася. Сучасні дами працюють на одному рівні з чоловіками, мають гарний дохід, захистити за необхідності може поліція, а загасити пожежу — працівники МНС. Багато жінок навіть не потребують допомоги чоловіків по господарству — вони самі можуть повісити поличку або викликати для цього майстра. Представники сильної статі втратили "роботу", яка була призначена їм природою, тому вони почуваються непотрібними.

Відчувати, що їх цінують

Кожен чоловік у душі хоче знати, що він позитивно впливає на обраницю, відчувати, що його вчинки мають сенс. Завдання жінки — постійно "підігрівати" це відчуття.

Кажіть слова подяки вашому партнеру за маленькі і великі вчинки, частіше кажіть, що цінуєте його допомогу і старанність. Це допоможе йому відчувати кохання і задоволеність відносинами. Коли представник сильної статі знає, що його зусилля цінують, він прагне зробити ще більше.

Знати, що жінка на нього розраховує

Кожен джентльмен хоче вірити, що здатен на багато речей. Його обраниця може допомогти йому у цьому, даючи зрозуміти, що не сумнівається у ньому, його надійності, і вірить у те, що її коханий на правильному шляху.

Якщо він помилився, не варто критикувати — постійні зауваження і закиди виснажують будь-яку людину. Відпускайте незначні ситуації, намагайтеся не звертати свою увагу на дрібні помилки партнера.

Іноді залишатись на самоті

Це може бути читання газети, перегляд телевізора, нарешті, прогулянка на самоті. Таким чином чоловіки на деякий час відволікаються від повсякденних турбот, позбавляються від стресу. Для них це щось на зразок міні-відпустки.

Жінкам інколи складно зрозуміти такий метод позбавлення від проблем, адже вони борються зі стресом, розповідаючи про усе мамі, подружкам. Просто прийміть таку чоловічу особливість і не смикайте обранця, коли він занурюється у себе, — він може закопатися ще глибше.

Переживати особливий "чоловічий" цикл у відносинах

Він має на увазі наближення — відсторонення — знову наближення до партнерки. І так по колу усе життя. Це схоже на цикл голодної людини, яка наїдається досхочу, відчуває себе задоволеною і більше не їсть, поки знову не зголодніє.

Чоловіки потребують як емоційної близькості зі своєю обраницею, так і емоційної незалежності. Саме тимчасова ізоляція від відносин підживлює його потяг до партнерки. Не намагайтеся постійно тримати чоловіка у стані натягнутої гумки — інакше вона може відскочити і боляче вас вдарити.