Чим шкідливий солярій: обережність не завадить

До жарких днинок ще довго, а ти хочеш вже сьогодні бути засмаглою красунею? Солярії доступні в будь-який час, і це плюс. Сьогодні ми хочемо зробити акцент на мінусах солярію і розповісти про те, чим він шкідливий і для кого.

Чим шкідливий солярій: обережність не завадить
1. Якщо у тебе прогресують шкірні захворювання, солярій для тебе - заборонена тема. Він шкідливий, тому що змінить перебіг хвороби в гіршу сторону.

2. Якщо твоя шкіра чутлива до ультрафіолету, солярій буде шкідливий і в цьому випадку. Ти можеш заробити алергію. Не роби процедуру після лазерної шліфовки і хімічного пілінгу хоча б перший час.

3. Не поєднуй солярій і гормональне лікування, адже ці препарати змінюють чутливість до сонячних променів.

4. Якщо у тебе є проблеми з щитовидною залозою, то солярій зашкодить. Область захищена від сонця, тому не можна її опромінювати, особливо довгий час.

5. Зловживати солярієм не варто, якщо у тебе є схильність до раку, та й взагалі занадто часте відвідування солярію може спричинити розвиток ракових клітин в майбутньому.

6. Побоюйся ушкодження кришталика ока. Солярій у цьому випадку може бути шкідливий, якщо ти не використовуєш спеціальні захисні окуляри. Небезпечно засмагати в купальнику, щоб захистити делікатні ділянки тіла.

7. Ти вагітна або годуєш грудьми? Думаю, ти розумієш, що солярій шкідливий і не показаний тобі в цей період - відклади процедури на інший час. Не слід відвідувати солярій і під час критичних днів.

8. Якщо у тебе багато родимок, то солярій теж може завдати шкоди, якщо знаходитися в ньому занадто багато часу.

Можна зробити висновок, що солярій шкідливий тільки тоді, коли ти зловживаєш ним або не дотримуєшся техніки безпеки.