Що робити, якщо ти згоріла на сонці

Літо - це море, сонце, пляж, червона шкіра ... Стоп! Вона ж повинна бути коричневою. Перше, що ти повинна запам'ятати: червона шкіра - це не перша ступінь схоплювання засмаги, а опік першого ступеня, тому будь акуратна. Щоб не отримати опіки, використовуй якісні сонцезахисні засоби, яким ти довіряєш.

Що робити, якщо ти згоріла на сонці
Як зрозуміти, що ти згоріла на сонці та отримала сонячні опіки:

1. Шкіра почервоніла і дуже гаряча.
2. Тебе морозить і підвищується температура тіла.
3. Дотики до шкіри болючі, є набряки.

Як уникнути сонячних опіків:

1. Обов'язково користуйся сонцезахисним засобом. Роби це за півгодини перед тим, як вийдеш на вулицю. Неважливо, будеш ти сьогодні засмагати чи ні.
2. Під час найбільшої активності сонця старайся якомога менше перебувати на спеці. Для прогулянок і сонячних ванн вибирай ранок (до 10 ранку) і пообідній час (після 16:00).
3. Наноси крем раз на дві години і кожен раз після купання. Чим більше твоя шкіра схильна до ризику згоріти, тим більшим повинен бути SPF-фактор (sun protection factor - сонцезахисний фактор).
4. Носи головний убір, який не тільки запобіжить сонячному удару, але і захистить шкіру обличчя, шиї та вух від перегріву.

Перша допомога при сонячних опіках:

1.Іди в тінь в першу чергу. Почервоніння - перша ознака опіку.
2. Поклади на уражену шкіру вологий компрес або прийми ванну з водою кімнатної температури (можна кілька разів на день). Не допускай занадто великого контрасту температур, це тільки нашкодить.
3. Уникай тісного і грубого одягу, одягайся в легкі сукні, брюки вільного пошиву і кофти з довгим рукавом.
4. При підвищенній температури, появі пухирів, набряків і ознобу звернися до лікаря.
5. Не користуйся скрабом і милом, а також підручними засобами (олією, сечею, одеколоном та ін.). Це може пошкодити і без того хвору шкіру, а також інфікувати її.
6. З медикаментів для лікування опіків використовуй пантенол, від лихоманки і температури - аспірин, парацетамол та інші призначені для цього засоби. перед застосуванням проконсультуйся з лікарем.

Тепер ти знаєш, як надати першу допомогу при сонячних опіках. Будь здоровою і красивою.