Очищення організму лимонами

Очищення організму допомагає поліпшити самопочуття, скинути зайву вагу, поліпшити стан шкіри і волосся. Зрозуміло, детоксикацію, краще проводити натуральними засобами. Одним з найефективніших вважається лимонний сік.

Очищення організму лимонами
КОРИСТЬ ЛИМОНА

У минулі часи сік лимона застосовували для лікування цинги. У наш час його радять вживати при перевтомі, застуді, для профілактики ряду захворювань, а також широко використовують в кулінарії.

Корисні речовини містяться не тільки в м'якоті плоду, але і в шкірці. Рутин, що міститься в цедрі лимона, в комплексі з вітаміном С зміцнює стінки судин, тому корисно хоча б іноді їсти лимони разом з шкіркою.

Незважаючи на те, що на смак лимон дуже кислий, він є одним з найбільш лужних продуктів і нейтралізує надлишок кислоти в організмі.

Лимони мають антимікробні та антисептичні властивості, допомагають при атеросклерозі, вірусних інфекціях, каменях у нирках, запаленні сечостатевої системи і т. п. Як зовнішній засіб використовуються для освітлення шкіри, позбавлення від веснянок, а також як протигрибковий засіб.

Ефірне масло, отримане з плодів лимона, має антимікробні властивості, допомагає при головних болях, піднімає загальний тонус, підвищує настрій.

ЯК ДІЄ ЛИМОННИЙ СІК

Багато проблем зі здоров'ям натуропати пов'язують з закислением організму. Лимонний сік, володіючи сильними очищаючимим властивостями, розчиняє кристилізовану сечову кислоту, яка є однією з причин ревматизму, подагри, сечокам'яної хвороби. Крім того, він сприяє розчиненню жовчі і виведенню її з організму. Вітамін С, що міститься в лимонному соку, підвищує засвоюваність кальцію, перешкоджаючи його осідання на стінках судин.

Надлишок вітаміну С легко виводиться з організму, надаючи при цьому очищаючий і протизапальний ефект на нирки і сечовий міхур.

КУРС ОЧИЩЕННЯ З ДОПОМОГОЮ ЛИМОНІВ

Лимони застосовуються в оздоровчих цілях вже давно. Розробником курсу очищення лимонами вважається німецький дієтолог Йоган Шрот (1800-1856). Програма передбачає використання соку великої кількості лимонів протягом декількох тижнів.

Міняти при цьому дієту необов'язково, однак під час лікування бажано відмовитися від продуктів, які закисляють організм. Це, насамперед, м'ясо і яйця, потім йдуть молочні продукти, бобові, зернові. Також не рекомендується вживати чай та каву. Якщо відмовитися від усіх цих продуктів ви не готові, просто обмежте їх вживання і включіть в раціон свіжі фрукти, сирі і термооброблені овочі (варені, тушковані, печені, але не смажені). Звичайний чай можна замінити трав'яним.